Jump to content

Aktualizacja sklepu z 1.5 do 1.7 a RODO


foit125

Recommended Posts

Witam. W związku ze zmianami RODO zastanawiamy się nad aktualizacją sklepu z wersji 1.5 do 1.7, Czy to możliwe czy wcześniej trzeba by to zaktualizować do 1.6 i potem do 1.7. Wyczytałem w różnych wątkach że są spore kłopoty z aktualizacją do wersji 1.7 .

Chyba że jest inna możliwość na dostosowanie wersji 1.5 sklepu do RODO ?

No i czy jest sens aktualizować do 1. 7?

Byłbym wdzięczny za informację. 

w.

Edited by foit125 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Problemów z aktualizacją do 1.7 bywa sporo, jak chcesz przenieść tylko produkty, kategorie i klientów to jest darmowy moduł który powinien to przenieść ale jak wszystko to nastaw się na spore zgrzyty ;)

Co rozumiesz przez dostosowanie do rodo? Aktualizacja tylko po to nie ma sensu, ale jeśli np. sklep nie jest responsywny to też nie powinno tak być.

Link to comment
Share on other sites

witam

A jak się nazywa darmowy moduł ? 

Myślałem o tym ze ze względu na darmowy moduł RODO  w wersji 1.7 tak aby nie kupować oficjalnego dodatki który jest jedynie pod 1.6.

Zrobiłem test i aktualizacja z 1.5 do 1.6 poszła dość sprawnie. A potem to są już krzaki.

Więc myślę czy nie zaktualizować do 1.6 + jakiś moduł dokupić z rodo.

Czy 1.6 jest lepszy niż 1.5 ?

dzięki za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Najpierw zastanów się co masz a czego Ci brakuje, później decyduj o zmianach na nową wersję.

Aktualizacja do 1.7 gdy wbudowany nie działa https://www.prestashop.com/forums/topic/820013-migrate-or-upgrade-prestashop-16-or-other-versions-to-17-–-free-module/

Darmowy do rodo dla 1.6 https://www.prestashop.com/forums/topic/811046-prestashop-free-gdpr-compliance-rgpd-2016679/

Link to comment
Share on other sites

Dzięki.  za podpowiedź.  Musze to przemyśleć bo 1.5 działa bez zarzutu

Jeszcze przy okazji zapytam bo szukam jakiegoś sensownego dodatku do importowania produktów z subiekta ?  Czytałem o dwóch

w

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...