Jump to content

Jak na upgrade na 1.1 ?


Xbung_cz

Recommended Posts

  • 1 month later...

Povedlo se někomu udělat update PS z verze 1.0 na 1.1? Osobně podle wiki to dělám ale u bodu 3)System compatibility se instalace sekne a dál nic nejde dělat. Máte nějaké zkušenosti s updatem? Chtěl bych vyzkoušet novou verzi PS ale v 1.0 mám v databázi xxxx zboží a vše funuje dobře. Takže jít na verzi 1.1 a dělat všechno zboží znovu to fakt nemám nervy :D Máte nějaké zkušenosti? thx

Link to comment
Share on other sites

Ja som podľa navodu update na verziu 1.1 spravil, ale potom sa mi nezobrazovali kategorie. Potom boli ešte problémy s importovanim jazyka. Takže nakoniec som zostal pri verzii 1.0. Myslím že bezproblémový prechod na novu verziu nemal asi nikto.

Link to comment
Share on other sites

Kategorie se nezobrazovali kvůli themes.. To jsem já už vyřešil když semPS 1.1 testoval.. Alejá bych potřeboval abych měl starou databázi a aktualizovala se na novou a pouze se upravila a přepsali tabulky a podobně.. Jazyk se pak vyřeší jednoduše.. Ten v PS 1.0 má ID10 a v PS1.1 když se dá vytvořit tak je ID3.. Tak pomocí sql se upraví. Problém vidím spíš v tom updatu.. Nechápu proč to nefunguje a nic to nedělá u 3)System compatibility. Pořád pracuje a načítá ale i po hodině nic.. A je jedno jestli sem na localu nebo webu.. Asi zřejmě budu muset zůstat u PS1.0 u který jsem velmi spokojený ;) ale 1.1 má statistiky a další vývoj jde dopředu. Spoustu bugů je opraveno a prostě je to vychytanější než 1.0. Nejvíc mi ale štve nákup bez registrace. To je největší nevýhoda PS

Link to comment
Share on other sites

Me update sel bez problemu. Prejmenoval jsem slozku s webem root/www na root/zaloha - cimz jsem vlastne "zalohoval" vsechny soubory, vytvoril novou slozku root/www, pritom zazalohoval DB (pro jistotu), nahral na server komplet vsechny soubory 1.1 do nove slozky root/www, spustil update, a bylo... Pak jsem jen nahral zpet obrazky ze slozky /img, do nove slozky /img, dohral cestinu, pak absolvoval jeste dalsi eskamoreske kousky, abych mel cestinu fakt vsude, a mel jsem hotovo a vse OK - vsechno zbozi, kategorie, vse zustalo neposkozene a funkcni.

Jinak jak pise Kaspi88 - take mi chybi nakup bez registrace, kategorie zakazniku, moznost prodavat sady... Tyto 3 veci vnimam jako zasadni nedostatek, jinak je presta skvelej eshop (dokonale generovani kombinaci usetri hodiny prace). Naopak vubec nevyuzivam nejaky google veci (adsense (fakt nechapu, kdo si da na shop adsense reklamu) nebo cizi rss kanaly...) No, a nakonec - vice kvalitnich template by taky neskodilo (kllidne placenych), ja si z toho, co je k dispozici, nevybral a pustil se chte nechte (no, nechtelo se mi teda vubec) do vlastni tvorby, ale nakonec jsem pomerne spokojeny...

Link to comment
Share on other sites

Tak už se mi povedlo aktualizovat 1.0 na 1.1 a vše funguje dobře. Dneska to budu až do rána testovat ale vypadá to dobře. Jinak chyba byla v jednom bugu. Odstraněno a po aktualizaci se vytvoří 30 nových tabulek v databázi. Většinou se jedná o nové pluginy. Jdu si hrát s češtinou a otestuju to a uvidím kde budou nějaké bugy kvůli přechodu... Kdyžtak to sem napíšu. Také chci napsat nějaký pořádný článek o update PS protože to je podle mě docela důležitý help ;) Vše se brzo dozvíte na českém fóru..

Link to comment
Share on other sites

Take jsem presel z mamaobchod.cz na verzi 1.1.
moje problemy:
1/ nekompatibilita theme 1.0 ( upravit novy dle pozadavku)
2/ nesel import cz ,takze jsem ji nakopiroval rucne a jeste jsem musel upravovat v db ID jazyka.

Jinak to bylo v pohode.

Link to comment
Share on other sites

Jo jazyk mám ID10 a tak to zůstane ale musím upravovat.. Jinak theme mám já fpohodě protože už dřív sem si s tím hrál ;) jenom musím upravit a počeštit url (cart -> kosik). V 1.0 mám celý shop v cz a tak tohle mi dá asi nejvetsi makacku.. na fukcnost to vsak nema vliv ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam velkou prosbu, ať dělám co dělám stejně se mi update z 1.0 na 1.1 nepovede. Držím se návodu, vše mám nastaveno dobře a stejně skončim zaseknutej na kroku 3.
Mám tedy dotaz na Kaspi88 - kde je ten bug o kterém si psal. Můžeš prosím pomoci?
Díky, díky :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...