Jump to content

Koupení licence WinRAR


Hansik

Recommended Posts

OK, takže rád bych si vytvořil s pomocí Prestashopu své vlastní stránky. Protože si je chci sám administrovat, tak se chci naučit, jak se vytvářejí, fungungují, co je nové apod. Chtěl bych začít downloadem programu z těchto stránek, ale zarazil mě ten WinRAR (chápu, že mě díky nízké znalosti problematiky webových stránek zarazí asi ještě "pár" věcí :)).

Vpodstatě teď potřebuji nějaký záchytný bod pro orientaci a zaučení na Prestashop. 1. Download programu (potřebné aplikace na webu - doména, webhosting, apod. a popřípadě na PC - různé grafické editory), 2. Instrukce ke stavbě webových stránek pomocí Prestashopu, 3. Jednotlivé problémy budu řešit za pochodu.

Jakákoli rada je vítána :) Předem díky.

Link to comment
Share on other sites

Za dojmy budu rád.
A co se týče dotazů:
Musíš si koupit nějakou doménu, takovou která se bude hodit k tomu co prodáváš, pak si mušíš koupit hosting.
jaké má na něj presta požadavky najdeš na stránkách.
Vyvaruj se levným na oko kvalitním hostingům.
Podle toho kolik budeš mít položek se budou odvíjet nároky na servr. Já už jsem shop stěhoval dvakrát :-(
Podívej se jak se pracuje s ftp abys na hosting mohl shop nahrát.
Až to budeš mít můžeme pokračovat :-)

Link to comment
Share on other sites

Ok, doménu mám, teď budu řešit ten webhosting. Tam kde mám zaregistrovanou tu doménu, tak nabízejí nejdražší za 3000 Kč/rok, což mi nepřijde tak strašný. Nicméně nevím, zda-li to neni přílišnej luxus na začátek :) Přemýšlím o levnější verzi s tím, že bych pak tu dražší dokoupil dle potřeby (to zas ale nevim co všechno to bude obnášet).
Zatim díky za rady.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...