Jump to content

Module Πληρωμης Winbank-Alpha-Eurobank SOLVED


Armadilo

Recommended Posts

Εχεις καποιος δουλεψει με τα συγκεκριμένα module επιτυχως , και δεν μιλαω εαν απλα τα εχει εγκαταστησει αλλα εαν εχει καταφερει να κανει συναλλαγη εστω και δοκιμαστικη ?

Εαν ναι θα ηθελα καποια τεχνικη βοηθεια μιας και εχω κολλησει, βεβαια να πω εδω οτι ο OscHellas που του ζητησα βοηθεια και ειναι και ο δημιουργος των συγκεριμένων module μεχρι στιγμης προσπαθει να λυσει το θεμα που εχει προκυψει με την Winbank και να βρεθει μια λυση . Γενικα ειναι παρα πολυ εξυπηρετικος και προθυμος να βοηθησει.

10/12/2010

Τελικα το θεμα λύθυκε με την συνδρομη του OscHellas και ειμαστε μια χαρα τωρα κανω της δοκιμαστικες συνναλλαγες της τραπεζας πειραιως για να συνδεθω με την τραπεζα κανονικά

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Καλησπερα,θα μπορουσε καποιος να με ενημερωσει σας παρακαλω ποιο ειναι αυτο το module και εαν το εχει δοκιμασει?

Εαν θελει μπορει να μου το στειλει και στο mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα ! κοιτάξτε εδώ παρακαλώ! http://www.prestashop.com/forums/topic/47133-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CF%84%CF%81%CE%AC%CF%80%CE%B5%CE%B6%CE%B5%CF%82/?hl=%2Bpayment&do=findComment&comment=325091 

 έχω μιλήσει με τον OscHellas και μου είπε μια διαδικασία που γίνεται πρώτα από την τράπεζα μου και μετά με εκείνον(έχει κάποιο module όπου γίνεται η διαδικασία μεταφοράς από το site μου στην ασφαλή σύνδεση με τη τράπεζα) για τα υπόλοιπα! Έκανα τις απαραίτητες ενέργειες που μου είπαν στο κατάστημα της τράπεζας(αποδεικτικό από την εφορία ότι μπορεί το κατάστημα που θα έχει το e-shop να κάνει αγοραπωλησίες μέσω internet ), τώρα είμαι στο περίμενε από εκείνους! αυτό έχει γίνει με μένα εάν έχω κάποια εξέλιξη θα σας πω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπόν παιδιά,

Εγώ αγόρασα από εδώ www.webit.bz το module για την EUROBANK το έβαλα και δούλεψε με την πρώτη!

Το μόνο που χρειάστηκε να κάνω install είναι το module της PHP ionCube γιατί είναι κωδικοποιημένος ο κώδικας του module. (είναι πολύ γνωστό κάντε ένα Google search)

Χρειάστηκε να τον πάρω και τηλέφωνο και είναι εδώ Ελλάδα και εξυπηρετικότατος.

 

Ελπίζω να βοήθησα

Edited by dloghis (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...