Jump to content

košík


normanx

Recommended Posts

Zdravím, koukám teď na jednu věc. Když se podívám do zákazník / košík tak vidím že za jeden den tam mám 248 košíků a všechno po pár sekundách a bez jakéhokoliv dokončení. A to je takhle každý den. Nevíte čím by to mohlo být?

Link to comment
Share on other sites

Já mám denně taky plno nedokončenejch košíků a všichni ostatní taky, pokud z toho nějaké objednávky jsou dokončené, tak bych neřešil.
Je to jako když se někdo přijde podívat na kamenou prodejnu.
Ta televize se mu líbí, ale teď na ní nemá, tak se příde příště zase podívat, jestli nezlevnila....

Link to comment
Share on other sites

Já mám denně taky plno nedokončenejch košíků a všichni ostatní taky, pokud z toho nějaké objednávky jsou dokončené, tak bych neřešil.
Je to jako když se někdo přijde podívat na kamenou prodejnu.
Ta televize se mu líbí, ale teď na ní nemá, tak se příde příště zase podívat, jestli nezlevnila....


To jo,ale to by nebylo třeba ve tři ráno a dvěstě košíků po pěti vteřinách.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

zkušenost - když máte v robots.txt povoleno vše, pak roboti vyhledávačů lezou do všech odkazů, tedy i do košíku. Když v souboru robots.txt zakážete přístup do cart.php, prázdných košíků značně ubyde. Doufám, že to tak funguje i u ostatních. Já jsem to zkoušel a sledoval ve statistikách. Nyní se sice taky objevují prázdné košíky ale třeba 1/den. Pozn. stačí případně vygenerovat robots.txt přímo z presty, ta kromě košíku zakáže přístup i do dalších míst.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...