Jump to content

μεταφραση e-mail και pdf


johnjohn

Recommended Posts

καλημερα, θα ηθελα την βοηθεια σας για το πως μεταφραζω ια e-mail με τις παραγγελιες που δεχετε ο πελατης μου, και το pdf αρχειο με την παραγγελια που εμφανιζει μονο του αγγλικους χαρακτηρες και στα υπολοιπα δειχνει ?????????
ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλε μου ευχαριστω αν και εχω ψαξει και δεν εχω βρει κατι θα το ψαξω ξανα, αν θες δωσε μου το post που εχει απαντηθει το θεμα
και παλι ευχαριστω
εχω την εκδοση 1.2.3

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ευχαριστω φιλε για την απαντηση σου,επειδη ειμαι λιγακι ασχετος θα ηθελα να μου πεις το αρχειο αυτο που θα το αναβασω? αν θελω να αλλαξω την μεταφραση σε αυτα που ειναι ηδη μεταφρασμενα πως το κανω
και παλι ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ευχαριστω φιλε για την απαντηση σου,επειδη ειμαι λιγακι ασχετος θα ηθελα να μου πεις το αρχειο αυτο που θα το αναβασω? αν θελω να αλλαξω την μεταφραση σε αυτα που ειναι ηδη μεταφρασμενα πως το κανω
και παλι ευχαριστω


κατεβάζεις το αρχείο από το πιο πάνω post που έβαλα και κανεις αντικατάσταση των αρχείων που έχεις,αυτόματα κάνει μεταφράσει στα email.
τώρα για της μεταφράσεις ,εάν κατάλαβα καλά ,γίνονται από το Tools/Translations του back-office
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...