Jump to content

Chyba při objednávání zboží


Ladis-s

Recommended Posts

Narazil jsem na problém u 1.2.5 . Párkrát už se mi stalo, že mi lidi volají, že nemůžou nakoupit zboží.
Přidají zboží do košíku a když následně přejdou k pokladně, tak je najednou košík prázdný.
Nepodařilo se mi tu chybu lokalizovat. Poslední zákazník mi říkal, že má IE ale nevěděl, jestli má zapnuté cookies a JS.

Netušíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, dneska jsem řešil se zákazníkem stejný problém :(. Dal mi přihlašovací údaje, a mě se nákup povedl dokončit naprosto bez problémů.V jeho případě vždy když přejde k pokladně najednou zboží z košíku zmizí. Naštěstí je celkem ochotnej k pokusům, tak kdybych na něco přišel dám vědět, nicméně by pomohlo pokud by někdo doporučil co zkusit.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Zdravím,

 

vyskytl se mi stejný problém. Při přidání zboží do košíku se mi napíše "Nákupní košík je prázdný". Všechno mám povoleno cookies, js... promazávání cache a cookies nepomáhá..

Přišel už někdo na to v čem by mohl být problém, případně jej vyřešit?

Link to comment
Share on other sites

Co jsem tak vyčetl, tak zkuste:

 

1) V databázi vyprázdnit tabulky ps_cart a ps_cart_product

 

Pokud nepomůže, tak:

 

2) Tento kód vložte do zmíněných souborů:

 

header('P3P:CP="IDC DSP COR ADM DEVi TAIi PSA PSD IVAi IVDi CONi HIS OUR IND CNT"');

 

header.php

index.php

cart.php

authentication.php

order.php

product.php

 

Toto by mělo přikazovat IE, aby používal cookies všech použitých modulů.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Řeším to samé, jenže jsem se nikdy od zákazníků nedozvěděl bližší informace. Spíš mám problém jiný - zákazník to hodí do košíku, jde k pokladně, všechno vyplní ale nepustí ho to dál - používám modul, kde je nákup s výběrem dopravy a platby na jedné stránce. Je to málo případů ale jsou.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...