Jump to content

Oznámení o naskladnění


Mamejeradi.cz

Recommended Posts

Pokud vím tak presta ma v základu modul Mail alerts cesky to muze byt Oznámení e-mailem v2.2 a ten v sobe ma v nastaveni moznost dat zakaznikovi vedet o znovunaskladneni zbozi, ktere kdyz si ho prohlizel skladem nebylo... a v tu chvili zakos musi kliknout jen na odkaz "informuj me az bude skladem.. ktery je ve chlivku se zbozim" a nasledne po naskladneni danyho zbozi se mu po prihlaseni zobrazi v menu "Vaše oznámení" případně jiný překlad,atd... tak tam ma zpravy z eshopu a mezi nima je i zprava ze zbozi to a to uz je skladem...ciste teoreticky by to melo asi poslat i mail...ale to nyni nemohu overit...kdyz by nekdo mel vyzkouseno dejte vedet..je mozne ze to posila jen do user accountu jako systemovou zpravu.

EDIT: takže právě jsem ověřil a opradu to pošle i maila...
Edit2: no takže asi ne vždy email pujde...treba je v tom modulu chybka nebo proste budete muset nastavit maily skrz proxy, atd.dulezity je ze to ma snahu fungovat:-) pripadne napiste do bugtrackeru pokud prijdete proc to nejde.

Link to comment
Share on other sites

jj mam ho v 2.2 ale nevim kam ho zavesit aby se objevil u produktu


tenhle modul snad ani nema zaveseni...tohle jsem nezkoumal ...pokud nepouzivate originalni sablonu,budete se muset skrze ni podivat jak to cele funguje...s tim uz bohuzel musite sam

PS: objevuje se tam pouze textovy link...v originální šabloně je to tam jak je možné vybrat atributy produktu,jeho cena atd...tak na tomhle mistě...samozřejmě zboží musí mít v danou chvíli nula kusů!!!aby se to ukázalo...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mám tento modul vo verzii 2.3.2 v PS 1.4.7. V moduloch som mu nastavil aj možnosť informovať zákazníka o naskladnení, ale aj keď zákazník pri produkte zadá svoj email, nejde odoslať požiadavku. V danom linku sa za link produktu pridá iba # - napr.: http://www.xyz....6-macbook.html# . Šablóna je originál PS bez úprav, jazyk SK, ale nefunguje mi to ani v EN. Info. o poklese počtu kusov daného tovaru pod nastavenú hranicu administrátori samozrejme mejlom príde. Hľadal som po webe i tu, ale nič mi nepomohlo. Ďakujem za každú radu.

 

Taktisto mám problém s možnosťou Poslať známemu. Po odkliknutí sa mi zobrazí nové okno s hlásením:

Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

 

Ďakujem za akúkoľvek radu.

Link to comment
Share on other sites

Takže ako sa vraví: Pomôž si človeče, aj pán Boh ti pomôže., tak som po dlhom hľadaní po nete a viacerých neúspešných pokusoch, oslovil technickú podporu hostingu.

Riešenie bolo zadať na adresár modules atribút 755.

Vyriešilo mi to oba problémy.

Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...