Jump to content
safa

[Modül] Kar yağışı (ücretsiz)

Recommended Posts

eline sağlık Safa.. Çok güzel olmuş. Ben geçen sene yılbaşinda bunu bir müşterimin sitesinde kullanmıştim ama kodları manuel olarak girmiştim. Şimdi böyle daha güzel olmuş.. Teşekkür ederim paylaşım için... Sevgilerimle...

afiyet olsun Onur abi :)
teşekkürler

hocam güzel olmuş ancak
kare kare biçimsiz düşüyo karlar
bakarsan sevinirim.

www.seyyarsatis.com için en azından böyle oluyor.
eline sağlık teşekkür ederim.

gayet güzel düşüyor karlar zaten dengesiz yağar belli bir korninatta düşmesini isteyemesssin. 4 tane kar tanesi resmi var ve hepside transpran yani bir sorun yok. şu ana kadar 450 nin üstünde kişi indirdi ve ilk defa bir eleştiri ilginç . :-S

• Like 1

ben internet explorer üzerinden girdiğim zaman sitede zaten bozlumalar oluyor. bu kar yağışıda zaten ie de oluyor.
ama çok güzel elinize sağlık. paylaşım için teşekkürler.

seyyarsatis,

sizin orada hava güzel galiba.. Istanbul da gercek kar yagisi baslayacakmis bu geceden itibaren..

teşekkürler;

şuanda yerli yabancı bu modülü 572 kişi indirmiş.türkiyede fazla takan yok ama, yavaş yavaş bir artma oluyor yılbaşı kutlamarı türkiyede.

Biraz daha çok şekilde yagsa tipi şeklinde daha güzel olurdu bu çok az :) birde büyük tane şeklinde yagması lazım (=: siteye giren kış geldi demeli bence bu benim fikrim tabi ama buda çok güzel.

çok fazla kar yağışı artarsa işlemciyi baya kasıyor . tarayıcı tıkanabilir çoğu bilgisayarda. denedim onuda yani en orta şekilde ayarladım paremetreleri

Safa haklı ben denedim, bayagı kasılmalar oldu. en iyisi bu şekilde...

Örnek isteseniz http://suwenshop.com

Hele birde jingle bell ekledim ki tadından doyulmuyor.. Üstteki linke bakarken bilgisayarinizin sesini acmayi unutmayiniz..

Yorumlarınızı bekliyorum..

Safa haklı ben denedim, bayagı kasılmalar oldu. en iyisi bu şekilde...

Örnek isteseniz http://suwenshop.com

Hele birde jingle bell ekledim ki tadından doyulmuyor.. Üstteki linke bakarken bilgisayarinizin sesini acmayi unutmayiniz..

Yorumlarınızı bekliyorum..
sitedeki müzük quck time pleyer üzerinden çalışıyor bende bu çoğu bilgisyar için sorun olabilir belki flash pleyer denesen daha iyi olmazzmı bence??

Ben Mac kullanıyorum o yuzden oyle oldu. ama haklisin bir ara duzeltecegim..

mac adobe progrogramlarında iyi ya. benim asıl uzmanlık alanım flash,flex,after effect yakın zamanda bende alacağım inş.

grş..

Safa,
Sen Mac almak istediginde haberim olsun.. Biliyorsun http://macmarketi.com benim kuzen olur. Sana iyi bir indirim alırız ondan. Hata sıfır almana bile gerek yok. Çok temiz ikinci el makinalar geliyor bazen. Onlardan birini alırız.. Sen hazır olunca haber ver...

BU arada muzigi swf yaptim. Bak bakalım windows tarayilarinda sorun olcak mı?

Sevgiler

şuan sorun yok görünüyor. tamam mac alırken sorarım size.

grş..

Uğur Onur banada yakın zamanda bir laptop lazım ama mac değil şimdilik. 2. el uygun bişey düşünüyorum , şahsi laptopum yangında tamamen kül oldu.bu konuda alternatif ürünlerin varsa bakabilirim.ok

Safa,<br/>Sen Mac almak istediginde haberim olsun.. Biliyorsun http://macmarketi.com benim kuzen olur. Sana iyi bir indirim alırız ondan. Hata sıfır almana bile gerek yok. Çok temiz ikinci el makinalar geliyor bazen. Onlardan birini alırız.. Sen hazır olunca haber ver...<br/><br/>BU arada muzigi swf yaptim. Bak bakalım windows tarayilarinda sorun olcak mı?<br/><br/>Sevgiler

Uğur abi benim Mac ne oldu ? :lol:

modul 1.5 ' güncellendi. malum yılbaşı yaklaşıyor , :)

• Create New...

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More