Jump to content

Nefunkční přihlášení do BO a Chyba: Path is not the same between...


alienfrank

Recommended Posts

Ahojte, převedl jsem si svůj shop na nový hosting (OneBIT) a nyní se mi při přihlášení do administrace zobrazí hláška: Path is not the same between your browser and you server :

- Server:
_/sprava/login.php

- Browser:
sprava/login.php

A hlavně do administrace se vůbec nejde přihlásit.

Zkusil jsem web znovu nainstalovat, error se taky zobrazoval ale do adminu se přihlásit šlo. Jakmile ale nahraju původní SQL databázi tak se to podělá.

Převod jsem prováděl tak, že jsem zkopíroval obsah FTP na nový server, upravil jsem údaje v settings.inc.php (nejdříve jsem se pokoušel ručně, poté jsem použil nastavení, které se vytvořilo při "čisté" instalaci presty na novém hostingu) dále jsem již jen naimportoval databázi.

Ještě mi to psalo že jsem špatně zadal heslo, ale to už jsem vyřešil vytvořením nového podle aktuálního COOKIE_KEY.

Prosím o radu kde by mohl být problém a jak ho vyřešit. Díky ;-)

web
damske-kosilky.cz

Link to comment
Share on other sites

Díky za reakci. S tou chybou si moc hlavu nedělám, už jsem na fóru našel že to není problém.

Prohlížeč jsem vyčistil, jak jen jsem mohl a furt nic.

Napadá ještě někoho čím by to mohlo být? Nebo hlavně jak to vyřešit? Napadlo mě akorát znovu nainstalovat na server prestashop a postupně přepisovat jednotlivé tabulky v databázi a čekat, u které se chyba projeví...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, něco podobného jsem také řešil. Pomohlo následující. Z FTP si stáhni z adresáře CONFIG soubor "settings.inc.php". Tam máš uložené heslo a je tam vygenerovaný taky COOKIE KEY. Buď to heslo změň nebo ho nechej. To je na tobě. Heslo zkopíruj na stránku http://www.miraclesalad.com/webtools/md5.php a zaněj zkopíruj COOKIE KEY. Vygeneruj heslo v MD5. Pak si otevři administraci databáze u svého webhoustingáře. V databázi najdi tabulku ps_employee. Obsahuje část passwd. Vygenerované heslo tam zkopíruj a ulož. Mělo by to fungovat.

Link to comment
Share on other sites

to Cakewalk: to moc nechápu, v settings.inc.php je uložené heslo k uživateli, kterým se přihlašuji do databáze a ne k administraci. Pokud tohle udělám, jaké heslo pak mám použít pro přihlášení do administrace, když heslo bude generováno na základě hesla do databáze?

Nicméně, heslo bych měl mít v pořádku, když do tabulky employee zadám něco jiného tak to hlásí chybu "uživatel neexistuje nebo špatné heslo" (nebo tak nějak). Heslo jsem generoval pomocí utility tady z fóra http://www.prestashop.com/forums/viewthread/45797/hlavn_diskuze/pepis_db__nedostupn_administrace.

Každopádně díky za reakci ;o)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...