Jump to content
Sign in to follow this  
artes1

Poszukuję administratora dla swoich sklepów

Recommended Posts

Witam, poszukuję osoby która zapewni mi techniczne wsparcie przy prowadzeniu dwóch sklepów internetowych. Szukam osoby z doświadczeniem, która może pochwalić się współpracą z niejednym sklepem internetowym. Do zadań takiej osoby będą należeć przede wszystkim wszystkie sprawy wykraczające poza panel administracyjny i zarządzanie sklepem z poziomu modułów. Tak więc znajomość presty pod względem kodu i jego edycji to wiedza wymagana. Czasami trzeba coś dodać, coś gdzieś usunąć lub zrobić w innym miejscu. Czasami również trzeba rozwiązać problem na poziomie serwera, ftp, jakiejś konfiguracji. Generalnie zależy mi na kimś, kto jak najszybciej przysiądzie do mojej prośby związanej z rozwiązaniem problemu lub wdrożeniem pewnych zmian.

Stawiam na stałą współpracę. Wymagam podpisania umowy o świadczenie usług administratora (z adnotacją o udostępnieniu loginów i haseł do serwera).

Rozliczanie na bieżąco po każdym wykonanym zadaniu lub raz w miesiącu - to już wedle upodobań kandydata.

Mile widziana możliwość wystawiania faktur VAT.

Kontakt proszę na PW.