Jump to content

! Hledám pomocníka !


Pupendo

Recommended Posts

Zdravim všechny.
Uz delší dobu používám Prestashop 1.1.0.5 a zatím jsem spokojen. Protože v době mých začátků jsem měl jisté zdrav.potíže, musel jsem vyhledat někoho kdo by

mi Prestu nainstaloval a udlal základní úpravy (počeštění, PDF apod.). Postupně, jak jsem se s programem seznamoval a taky díky tomuto fóru, sem si

jednodušší úpravy dál dělal už sám (jako např. upravení délky názvu produktů, moduly, úpravy v překladech, úprava barev e-shopu a další).
Bohužel človíček, který mi s tímto pomáhal, včetně zásahu do DB, se již Prestě tolik nevěnuje, byl jsem donucen vyhledat "náhradu". Tíh hlavním důvodem je

ale to, že muj zdravotní stav se stále zhoršuje a už skrátka nejsem tak úplnš schopen dělat úpravy, které jsem donedávna ještě zvládal sám. Proto bych chtěl

poprosit někoho z vás, zkušených uživatelů Prestashopu, o spolupráci, přesněji výpomoc. Pomoc mé maličkosti by spočívala především v úpravách v DB příp. v

administraci e-shopu. Předem upozornuju, že té výpomoci by nebylo tolik, nejsem z tech, kteří by stále něco upravovali, spíše ojediněle. Přesto bych rád,

kdyby se mi ozval někdo zkušenější. Poskytl bych pochopitelně přístup jak do DB tak do administrace. Komunikace mezi mnou a tebou, který bys byl ochoten mi pomáhat, by probíhala nejlépe buď přes ICQ nebo email. Zde přes forum je to pro mne příliš obtížné. Díky za pochopení. Podrobnosti o zdrav.st. si nechám pro sebe, řekl bych je případnš až tomu kdo by mi vyšel vstříc. A důvodem tohoto článku je také to, že bych zároveň potřeboval poradit s již dříve uváděným problémem a to hromadným nastavením slev pro vybrané kategorie. Moduly, které jsem zkoušel, nefungovaly na mé verzi. Takže pokudby někdo věděl o modulu pro hormadnou úpravu sled (Kč nebo %), pro Prestu 1.1.0.5, budu rád. Kontakt na mě na ICQ je: 197299316 (dkykoliv). Předem moc díky za nabídky a pomoc. Petr.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

prosim nepiste mi PM zpravy, nejsem schopen je cist a uz vubec na ne reagovat. Jedine ICQ nebo email. Diky za pochopeni. A na dotaz v PM: na verzi nezalezi, jde mi pouze o textove upravy jednou za dlouhy cas. Velmi nutne bych rad nekoho nasel kdo bude ochoten.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...