Jump to content

Podkategorii přiřadit do více nadřazených kategorií


tukann

Recommended Posts

Zdravím, určitě se to tu asi někde řešilo ale jelikož mne tlačí čas, zeptám se stručně ještě jednou: jak na přiřazení podkategorie do více nadřazených kategorií normálně přes administraci, ne přes import a tak. Díky moc za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Asi B) je správně.Přímo u zadávání jednotlivých položek-karta zboží- v BO je nad editorem popisů zadávání zboží do kategorií zaškrtnutím políčka,vyzkoušej,zda-li je to ono.


Jde mi konkrétně o toto, viz. obrázek, zatím jsem přišel na to, že se ani nedají vytvořit podkategorie se stejným názvem, což jsem se zde již někde dočetl, ale třeba zná někdo elegantní řešení, proto se, prosím, koukněte na přiložený obrázek a zkuste poradit zda to např. nejde přes import, pokud to tedy nejde přímo v administraci. Díky všem za rady.

34234_yg8Ag5Hqjqe4OFoRMC2O_t

Link to comment
Share on other sites

Na too bacha, cim vic bede kategorii a budou provazany tak to bude brzdit shop

jé, díky za reakci která de fakto znamená, že to jde. jen pořád nevím jak, nebude toho tolik, jen by mi usnadnilo práci když bych věděl, jak právě přiřadit podkategorii do více nadřazených kategorií. jde to tedy a případně jak? díky, díky, moc.
Link to comment
Share on other sites

Asi B) je správně.Přímo u zadávání jednotlivých položek-karta zboží- v BO je nad editorem popisů zadávání zboží do kategorií zaškrtnutím políčka,vyzkoušej,zda-li je to ono.


nejde mi o zboží, jde mi o celé kategorie..že se některé podkategorie hodí k více kategoriím nad nimi.
Link to comment
Share on other sites

ano, i zboží, řekněme, že je 5 kategorií a každá má tři podkategorie (je to jen příklad, skutečnost je složitější a proto mě to tak zajímá, protože by to uspořilo spoustu času a práce, díky

1 - a, b, c

2 - d, e, f (tato se zároveň hodí i do kategorie 4 a 5)- tady jde o to, že už bych musel podkategorii f (aby měla stejný název) v kategorii 4 i 5 vytvořit znovu a za název vložit prázdné znaky a zboží tam překlikat, nebo nevím..

3 - g, h, i

4 - j, k (tato se zároveň hodí i do kategorie 1 a 2), l

5 - m, n, o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...