Jump to content

eshop a nefunkční administrace


doubleSs

Recommended Posts

Ahoj, eshop jsem nainstaloval na free hosting ic.cz tam funguje vše v pohodě včetně administrace.

teď jsem to nainstaloval na hosting od pipni.cz , instalace proběhla v pořádku (nastaveni mysql, databaze, serveru atp...), eshop v pořádku běží, odkazy atd.. fungují, ale když chci do administrace, tak poprvé teda přejmenuju "admin" třeba na admin533 , normalně se dostanu na přihlašovací obrazovku, vyplním udaje, dám přihlásit, ale nic se nestane (jako kdyby se to jen obnovila ta stránka).

Nevíte prosím v čem je problém děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Přetahával si databázi že?

Mě tohle dělalo u nové verze jak 1.1.0.1b tak i 1.1.0.3. Vyřešil jsem to jednoduše, že jsem v databázi smazal celou tabulku employee a nahrál tam tabulku zpět employee tabulku, kterou jsem exportoval samostatnou s localhostu. Poté to fungovalo. Podlě mě je bug s generováním hesla.

Vyzkoušej upravit employee tabulku či jí smaž a přepiš jinou, která bude stejná. V 1.0 je jiná..

Link to comment
Share on other sites

a co bych tam mel menit ono toho tam moc neni, jsem zoufalej, protoze ani registrace nejdou, proste ten eshop přijíma z databaze informace ale asi do ni neodesila :-( muze to byt tim hostingem ?? oni to pipni.cz mam takto:

Server: sql10.pipni.cz - www10.pipni.cz

samozrejme tm mam to sql10.pipni.cz to druhé to nebere, ale vazne nevim, kdyz na tom ic.cz to funguje

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Tak tohle forum by tu už nemělo dávno co dělat! :) jedná se o rok starý verze PS a ještě k tomu bety , a co se týká oxid shopu...no zatím mě jeho open verze nepřesvědčila má to dost problémů ikdyž cz je tam dodávaná od českého zastoupení. Jediný co se mi tam líbilo je možnost změny základní grafiky přímo z administrace.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...