Jump to content

platebni modul


dakrcz

Recommended Posts

Přejmenuj texty v dobírce napr:
Platba na dobírku při zaslání Českou poštou nebo PPL, popř. hotově při Osobním odběru v sídle společnosti bla bla bla.

Tak to mam ja.
Clovek si zvoli Ceskou postu, PPL nebo Osobni odber a pak mu nabidnu moznost platby Prevodem na ucet a tuto upravenou dobirku.
Bo jinak neosetris, aby si clovek nevybral Osobni odber a jako platbu Dobirku a ty pritom chces aby si vybral Platba pri prevzeti.
Dobirka v podstate je platba pri prevzeti, jen je treba tomu prizpusobit texty.

Link to comment
Share on other sites

Přejmenuj texty v dobírce napr:
Platba na dobírku při zaslání Českou poštou nebo PPL, popř. hotově při Osobním odběru v sídle společnosti bla bla bla.

Tak to mam ja.
Clovek si zvoli Ceskou postu, PPL nebo Osobni odber a pak mu nabidnu moznost platby Prevodem na ucet a tuto upravenou dobirku.
Bo jinak neosetris, aby si clovek nevybral Osobni odber a jako platbu Dobirku a ty pritom chces aby si vybral Platba pri prevzeti.
Dobirka v podstate je platba pri prevzeti, jen je treba tomu prizpusobit texty.


diky za tip :)

A jak resis aby se nezobrazila platba "osobne" pri zasilanim postou a naopak kdyz mam to osobni prevzeti aby se nezobrazila platba "dobírkou" - ja jsem to nikde v administraci nenasel jestli se daj delat neaky skupiny.
Jak si napsal - lidi sou dementi sou schopni naklikat ze chcou platit dobírkou pri osobnim prevzetim :).
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...