Jump to content

Prosím o proklepnutí


Mamejeradi.cz

Recommended Posts

Rozhodl jsem se rozšířit nabídku a uzpůsobil shop pro prodej dvou sortimentů.
Zhruba finální verze je tady:
http://www.ochocenipapousci.cz/

jeste se musí kategoriím přiřadit obrázky a sortiment hraček nějak se řadit, ale jinak je to snad funkční.
Prosím o vyzkoušení, jeslti někde nenajdete nějakej kopanec.
Menu v liště se taky předělá

Link to comment
Share on other sites

Rozhodl jsem se rozšířit nabídku a uzpůsobil shop pro prodej dvou sortimentů.
Zhruba finální verze je tady:
http://www.ochocenipapousci.cz/

jeste se musí kategoriím přiřadit obrázky a sortiment hraček nějak se řadit, ale jinak je to snad funkční.
Prosím o vyzkoušení, jeslti někde nenajdete nějakej kopanec.
Menu v liště se taky předělá

Slušné, stále som rozmyslal ako docielit to, mat dva shopy v jednom :) a tu je skvely vysledok. No a ze sa to minimalne podoba na prestu, je tiez fajn.
Link to comment
Share on other sites

Pěkný. Snad jediná věc, co se mi nepatrně nelíbí je pomalé načítání velkých obrázků na vrchu stránky. Pokud není v cache, tak tam mám pár vřetin bílo. Trochu to ruší a kazí dojem. Možná by stačilo nějaký přednačítání obrázků.

Link to comment
Share on other sites

Jáse s těma H1kama asi zase tak vzrušovat nebudu.
Na trhu je tolik firem zabyvajicich se seo optimalizací, že nikdo pořádně neví jak to v současnosti funnguje a člověk ve finále zjistí, že seznam stejně upřednostňuje platící....


Každý ti řekne, že pokud máš více H1 je to špatně, to že máš v H1 logo je vcelku zanedbatelné, jde o to aby H1 byl a pokud se vyznačuje logem je celkem jedno. Jinak pokud mohu něco málo k shopu ... existuje modul na to, aby si v bloku měl více jakoby hlavních kategorii, tzn, jedna pro zvirectvo druha pro deti. Určitě bych trochu zapracoval na počtu těch kategorii u tech hracek a veci pro deti, je to totalni bordel s prominutim (asi mas import od dodavatele v xml ale i tak to lze udelat)
Link to comment
Share on other sites

Jo já vím, hned v prvním postu jsem psal ze to musim poladit.
S teham H1 se fakt zatim zabejvat nebudu na mamejeradi.cz je to dlouho a ze by to necemu vadilo nepozoruju...
Jakej modul jsi myslel?


Nevim jmeno, ale jde o to, ze mas jako by dve casti kategorie, jedna je s jmenem napriklad chovatelske potreby a v tom okne mas kategorie techto potreb a dalsi jakoby modul je pro dalsi u tebe detske zbozi a jeho kategorie, mrkni nekde na google, category menu nebo extended category presta nebo tak neco
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...