Jump to content

Problém s nastavením počtu produktů na homepage


Willie_Mays_Hayes

Recommended Posts

Mám to nastaveno u všech produktů (kategorie Home + podkategorie), ale zobrazuje se pouze 10. Potřeboval bych tam ukazát aspoň 12, ať tam není prázdné místo - používám základní Presta šablonu.



No to se přece nastavuje v administraci záložka Moduly a modul Doporučené zboží na úvodní straně. (nebo tak nějak se to jmenuje) Tam nastavíš počet...

Chci se zeptat, tan blok Můj účet co máš v eshopu, je v základní instalaci Presty? POpř. nemohl bys ho postnout..
Link to comment
Share on other sites

Chtělo by to pořádně číst:
Ať v administraci nastavím jakýkoliv počet, pořád se zobrazuje 10 položek.


No jestli ale on nemyslí to, že v administraci nastaví všechny produkty do Výchozí kategorie a myslí si že kolik jich tam má, tolik se mu jich tam pak zobrazí. Už nenastavuje počet v modulu.
Řekl bych že problém bude tam...

Hned se prosím nepovyšuj a zamysli se, co asi "začátečník" může udělat.
Link to comment
Share on other sites

Nechtěl jsem se povyšovat, jen upozornit, že o tom píše.
Ikdyž je možný že máš pravdu.
Jinak to co tam má to můj účet je free modul, někam ho případně hodim


Ale tak je možné že máš pravdu i ty. ;-)

Ok, díky.
Link to comment
Share on other sites

Tak to nakonec bylo skutečně tím, jak říkal Monat. Já jsem předtím laboroval s nastavením počtu produktů na stránce Preferences -> Products -> Zboží na stránku a ten modul s doporučeným zbožím jsem nějak přehlídl. Měl jsem zafixováno, že to je nějaky boční panel.

Mockrát díky za pomoc! :)

Jinak ten panel s příhlášením mám odtud z fóra, ale vidím, že už ho Mamejeradi.cz uploadnul.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...