Jump to content

Mi s-au sters produsele de pe sit si nici nu pot adauga altele


Guest Bogdan

Recommended Posts

Salutari la toata lumea.
Mi s-au sters produsele de pe sit si nici nu mai pot adauga altele.
A intilnit cineva asta ?
Dupa ce s-a intimplat asta am facut export la baza de date din php admin si am vazut ca acolo se regasesc produsele.
Cind intru pe o categorie in care am avut produse imi spune "Nu există nici un produs în această categorie"
insa putin mai sus imi spune "Hard Disk 53 produse" sau "Tv Lcd 23 produse " depinde in ce categorie intru.
Sie cineva ce pot face sa imi apara din nou produsele?
Mentionez ca am mai patit o data asta si am instalat din nou aplicatia,dar nu pot face asta de fiecare data,ca inseamna sa introduc din nou toate produsele (munca titanica daca sint citeva mii de produse).
Daca ma poate ajuta cineva ii sint recunoscator.
Orice informatie este bine venita

Link to comment
Share on other sites

S-a rezolvat problema cu afisarea produselor.
Am vorbit cu administratorul firmei de hosting si mi-a spus ca au fost niste probleme cu serverul ieri seara,dar s-au rezolvat.
Acum merge perfect.
Vreau sa le multumesc tuturor celor de la prestashop care au creeat aplicatia si au oferito gratis.
Sa fiti cu totii sanatosi.
Sa auzim de bine.

Link to comment
Share on other sites

Salutari la toata lumea.
Mi s-au sters produsele de pe sit si nici nu mai pot adauga altele.
A intilnit cineva asta ?
Dupa ce s-a intimplat asta am facut export la baza de date din php admin si am vazut ca acolo se regasesc produsele.
Cind intru pe o categorie in care am avut produse imi spune "Nu există nici un produs în această categorie"
insa putin mai sus imi spune "Hard Disk 53 produse" sau "Tv Lcd 23 produse " depinde in ce categorie intru.
Sie cineva ce pot face sa imi apara din nou produsele?
Mentionez ca am mai patit o data asta si am instalat din nou aplicatia,dar nu pot face asta de fiecare data,ca inseamna sa introduc din nou toate produsele (munca titanica daca sint citeva mii de produse).
Daca ma poate ajuta cineva ii sint recunoscator.
Orice informatie este bine venita
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...