Jump to content

Chyba při přihlášení - prosím pomoc


vaclav28

Recommended Posts

Ahoj lidi. Mám zvláštní chybu při registraci nového zákazníka. Pokud se nový zákazník registruje a klikne na dva malé čtverečky Přihlásit se k odběru novinek a Příjímat speciální nabídky tak se nelze zaregistrovat po odkliknutí registrace se objeví hlášení o chybě nebo prázdná stránka a nic. Pokud zákazník tyhle čtverečky nechá volné tak vše proběhne v pořádku. Lze to nějak vypnout?
Poslední verze. Adresa www.nakladatelstviharmony.cz

Link to comment
Share on other sites

Měl jsem podobný problém, naboural jsem si v nějakém předchozím kroku ( tušim že to bylo ohledně rozchození české PDF faktury ) zřejmě soubor tools.php, ale nedokázal jsem to zpětně najít. Zjistil jsem, že nakonec byl problém s databází, nezapisoval se mi do ní údaj ( do ps_customer ) právě ze souboru authentication.php.

U mě pomohlo opravdu smazat veškerá data v tabulkách (mám pocit že jsem dokonce i ty tabulky smazal přímo z databáze a naimportoval je ze zálohy, kde byla ještě DB čistá!!) souvisejících s přihlášením uživatelů, zásadní problém je ale v tom, že tím se smaže veškerá historie obchodu (zákazníci=uživatelé, objednávky, atd..).
Pokud máte obchod v testovacím režimu, pomůže to, pokud je obchod v provozu, snad vám pomůže někdo zkušenější zde z fora.

Každopádně, nevím jaký to bude mít dopad na další funkci presty ( jelikož jsem tu chybu vlastně neodstranil, snad se to neprojeví na funkci obchodu v ostrém nasazení.

Hodně štěstí, snad jsem trochu pomohl..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...