Jump to content

Problém s šablonou


Zeraliem

Recommended Posts

Zdravím,
Již dva dny googlim a nemůžu vygooglit. vzhledem k zoufalosti tedy doufám, že alespoň zde mi někdo pomůže.
Nainstalovala jsem prestashop 1.3. a k tomu si sehnala šablonu vzhledu ( na prestashop 1.2.), bohužel, nepovedlo se sjednotit, vzhled se "trochu" ( jen levá horní strana) rozhašil. myslela jsem, že je to nekompatibilitou verzí, ale teď jsem ten samý vzhled zkoušela na prestashop 1.2 a problém zůstává totožný.
Pak mě napadlo, že většina šablon vzhledu ( ne ovšem všechny) mají jednu složku, kde je xy .tpl a .php souborů a asi tři složky (css, config etc.). tato šablona ale má nějaké zvláštní dělení, krom této samostatné složky kde je vše výše zmíněné se tam nachází ještě další složky s moduly etc.
IMHO problém vězí právě v tom, že aby vzhled fungoval, je potřeba "nějak" nainstalovat všechny složky, ale já fakt netuším jak.. všude na netu je pouze jak instalovat šablony pouze s jednou složkou (která má obsah ty soubory php a tpl...)
Jedná se o tento vzhled: http://prestaportal.com/thread-575.html

Link to comment
Share on other sites

Mělo by to jít tak,že prostě to,co je ve složce themes překopíruješ do shopu themes a co je u šablony ve složce module strčíš do shop složky module.Pak by tam u šablony mohl být screen pozicování modulů,tak to v shopu napozicovat v BO-Moduly-Umístění.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...