Jump to content

Skupiny a atributy skrývání položek co nejsou na skladě


mista

Recommended Posts

Dobrý den všem,
mám Prestu 1.3.1.1.
Uvedu roznou příklad - ve zboží "Kojenecké body", jsou dvě skupiny: velikost a barva. Jsou naplněny různými atributy. Všechno pracuje tak jak má.
Daný typ zboží je ve třech různých barvách + ke každé barvě X dalších velikostí. Dejme tomu, že se jedna barva vyprodá až na jednu velikost. Když zákazník chce koupit tuto skoro vyprodanou barvu zboží - musí se proklikat všemi velikostmi a až teprve pak zjistí, že ji nemá shop skladem. Což je při nejmenším dosti otravné proklikávat se velikostmi když na skladě zbývá poslední kus...

A teď dotaz: existuje možnost jak skrýt volby, které nejsou kladem?

Hledal jsem tuto fci v BO nic takového jsem nenašel - je to trošku specialitka nicméně bych ji velmi ocenil. Setkal se tu někdo s něčím takovým?

Díky za každý link či radu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobrý den
díky za post, ano máte pravdu tohle opravdu funguje! Díky za to! Není to ale na 100% protože jakmile mám více než jednu skupinu a tak to nepracuje úplně dobře. Lepší bude příklad:
zboží :“Kojenecké body”, jsou v něm dvě skupiny: velikost a barva. jakmile v jedné barvě se zboží vyprodá, v ostatních barvách zboží v dané velikosti je. A je stále vidět daná velikost i když není zboží skladem. Jak jsem to testoval, tak mi z toho vychází tyto řešení: mít POUZE jednu skupinu atributů a více kusů stejného typu zboží jen jiné barvy. Nic jiného mi nezabralo. Asi bych po shopu chtěl příliž. Nebo se to někomu podařilo vyřešit?
díky

PS: můžete si to proklikat tady: http://nase-babetko.cz/bodicka-a-overaly/164-panedi-kojenecke-body-zelinkava.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...