Jump to content

Kilka pytań.. prestashop wer 1.6 czy 1.7?


zespolafro

Recommended Posts

Jakiś czas temu kupiłem jeden z modułów leo - niestety po fakcie doczytałem się opini na ich temat - efekt jest taki, że strona wolno działa..

W związku z tym mam kilka pytań:

1- w tym momencie sklep stoi na 1.6.18, czy przejście na 1.7.3 da szansę na szybszą pracę, czy też ilość błędów w 1.7 jest nadal tak duża, że nie warto?

2- jak oceniacie szablon 21558-zro03-supermarket-store  ze strony prestashop , warto się w to ładować czy lepiej odpuścic? Ewentualnie jakiej marki szablony są godne polecenia?

Na sklepie mam ok 1000 produktów, większość to produkty wirtualne

Link to comment
Share on other sites

Mam podobne rozterki - do tej pory mam prosty sklep na Preście 1.6 gdzie służy mi raczej jako witryna z ofertą sklepu stacjonarnego ale w końcu muszę połączyć sklep z magazynem (Insert NexoPro) i Ceneo. Ponieważ obecny szablon jest beznadziejny na urządzeniach mobilnych jestem zmuszony zmienić szablon na nowy a ponieważ nie mam zamiaru za 2-3 lata znowu zmieniać całości myślę o przejściu na wg. mnie bardziej przyszłościową wersję Presty 1.7 

O wydajność się raczej nie boję bo sprzedawać będę tylko produkty które posiadam na magazynie - to będzie kilkaset pozycji ale czy warto już teraz myśleć o wersji 1.7 - przyszłościowo ??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...