Jump to content

[Vyriešené]Automaticke priradovanie zakaznikov do skupiny hneď po registrácii


Preston7

Recommended Posts

Zdar borci,
existuje nejaky modul alebo script (ci nieco) na autoamitcke zaradenie zakaznika do skupiny ktoru by som vytvoril pre registrovanych zakaznikov?
Aby zakaznik ktory sa od istej doby zaregistruje, by bol hned po registracii zaradeny do skupiny napr. s 10% zlavou na vsetok tovar.
Je nieco take mozne?

Link to comment
Share on other sites

Zdar borci,
existuje nejaky modul alebo script (ci nieco) na autoamitcke zaradenie zakaznika do skupiny ktoru by som vytvoril pre registrovanych zakaznikov?
Aby zakaznik ktory sa od istej doby zaregistruje, by bol hned po registracii zaradeny do skupiny napr. s 10% zlavou na vsetok tovar.
Je nieco take mozne?



Tak ze tu je riesenie:

[1] Otvorite si Customer.php v priečinku CLASSES
[2] hľadajte nasledujúci kód (riadok 118 alebo v okolí na 1.3.1.1)
$ This-> id_default_group = 1;


[3] Zmente č 1 na číslo id skupiny, pre ktorú chcete, aby bol predvolený pre registrovaných zákazníkov.
[4] Uložiť.

Ste pripravený fungovať tak ako som spomínal vyššie :)
Link to comment
Share on other sites

Vidím, že tady si navšechno musí člověk přijít sám :-)

Moc ochotných prestashopáků už tu není


JJ, tiez mam taky pocit, su 3 moznosti ak mas daky problem:
1. napisat na forum a dufat ze ti niekto poradi (momentalne nefunguje, akurat tak PM od niekoho s ponukou za uplatu) !!!
2. ak poznas niekoho, kto ma tvoj problem vyrieseny, oslovit prave jeho cez PM, alebo email (funguje na 50%) aspon nieco.
3. poraď si sám (funguje cca na 80%, časovo veľmi náročné a nie vždy funkčné).
Neznasam tych kritizuju inych a radia im, ze vsetko je na fore a staci len hladat, ale zabudaju na to, ze kazdy clovek rozmysla inak a preto sa mnohe prispevky sice identicke , mozu lisit hlavne v nazve. Kazdy clovek moze tu istu vec proste v nazve nazvat uplne inak a mnoho krat aj nezmyselne.
Kritika musi byt, lebo bez kritiky by nebol nic priblizujuce sa normalnosti.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...