Jump to content

Modul - plata cu cardul


Blanco

Recommended Posts

Acesta nu este un mesaj de publicitate !

Salut,

Am decis sa folosesc prestashop pentru un proiect si totodata voiam sa va anunt ca daca cineva doreste sa implementeze plata cu cardul, poate folosi modulul de la www.mobilpay.ro .
Comisioanele sunt foarte ok(mai mici decat la epayment) si suportul pentru comercianti la fel de bun :)
Asa cum am spus mai sus, acestia au facut un modul special pentru prestashop si tot ceea ce trebuie sa faceti este sa-l incarcati in shop-ul vostru si intr-un minut aveti implementata plata cu cardul :)

Deschiderea unui cont este gratuita si nu se percep comisioane/taxe de mententanta. De asemenea, din ce am inteles, in primele 3 luni nu se percepe comision.

Inca odata, acesta nu este un mesaj publicitar ci are un caracter informativ.

Link to comment
Share on other sites

Salut

Eu am instalat plata online cu mobilepay si a fost destul de ok. Se instaleaza foarte usor , trebuie completat un formular online , printat si trimis la ei semnat , apoi ei activeaza contul. Pentru prestashop au un modul deja facut si trebuie doar instalat si configurat foarte putin, dar baietii de acolo au fost destul de amabil si mi-au spus exact ce sa fac , deci recomand.

In caz ca doriti sa il vedeti:

www.magazinmachete.ro

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu contactat de cei de la mobilplay.ro dar am retineri, ma intereseaza timpul in care iti intra banii in cont de la momentul tranzactiei, cat de seriosi sunt, in ce procent sunt acceptate cardurile emise din romania (ma intereseaza realitatea practica nu ce spun ei acolo)
astept parerile celor care au cel putin 3-6 luni de colaboare cu ei, si au macar 2-3 tranzactii pe zi.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Salut!

 

Pentru cei ce ii intereseaza si metoda de pata prin rate cu Card Avantaj - Credit Europe (poti plati integral sau in rate cu cardul).

Am creeat de curand acest modul in conformitate cu cerintele lor pentru PS 6.

Dati-mi un mesaj daca va intereseaza.

Cu respect,

Marius

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...