Jump to content

Alan linki_yeniden_yaz En azından zorunludur Türkçe (Turkish)

muratssu

Recommended Posts

Merhaba;

Sitenin yapilma asamasinda 1-2 adet test ürünü koyduk ve adınıda "yatak odası test ürün" koyduk.
bu üründen ürün kopyaladık ve daha sonra farkettik ki ürünlere tıklayınca resimdeki gibi browserın TAB kısmında
hep aynı yazı çıkıyor ve malesef düzeltemedik.

Madem öyle ürünü sıfırdan girelim dedim ancak bu seferde "Alan linki_yeniden_yaz En azından zorunludur Türkçe (Turkish)"
hatası alıyorum. Ama bunu almam icin bir sebep yok çünkü deneme amaçlı olarak sadece ürün adı, ürün adedi ve katogori haritasından ilanın gösterileceği kategoriyi isaretliyorum okadar.

Eski ilanın TAB'da çıkan yazısını silebilsem benim için en kesin çözüm. ama o yatak odası deneme yazdıgımız kısmı göremiyorum. acaba bazı ekledigim modüller bozdumu diye dusunuyorum.

Bir fikri, bir tecrübesi olan , veya Yardımcı olabilecek kimse varmı acaba?

32584_KIeFBkOtZ18MWzJG6o9x_t

kopyalamda arkadaica url değiştirmek için, ürün eklerken seo sundan değiştirmen gerekir. html sini.

alan adı tekrar yaz hatası ise. ürün ismini kopyala yapıştır diye eklemnden kaynaklanıyor. ürün isimlerini elle tekrar yaz

32649_3fbC3D6mdc1oLeieoFQn_t

• Like 1

Selam Safa;

Bende “ürünü SEO arama motorlarına kayıtlamak için buraya tıklayınız” a basınca birşey açılmıyor.
Bunun açılmasını daha önce sağlamıştık. tekrar nasıl sağlayabiliriz hatırlayamıyorum.
Bu konuda fikrin varmı acaba?

tesekkurler