Jump to content

[MODUL] PLATBA 24


tuk66

Recommended Posts

Modul pro platby pomocí služby PLATBA 24 České spořitelny. Nabízí možnost jednoduše zaplatit převodem z účtu České spořitelny. Tato platba je následně bankou potvrzena a zboží je možné bez obav ihned odeslat. Díky tomu získá zákazník rychlé dodání a obchod záruku rychlé a spolehlivé úhrady během 1 dne.

 

Česká spořitelna v tiskové zprávě z června 2010 píše:

Přímé bankovnictví České spořitelny (SERVIS 24 Internetbanking, Telebanking, GSM banking, BUSINESS 24, aj.) využívá 1,31 mil. klientů, což je největší počet uživatelů na českém trhu.

 

Více podrobností o službě lze najít na:

http://www.csas.cz/b...ategory=10007&.

 

 

Modul je k dispozici na http://www.presta-ad...platba-24.html.

32535_b8lkZbkqthnNEslmzaNb_t

Edited by tuk66 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

A na základě této "podmínky, za které se s vámi budou možná bavit..." by jsi měl patřičně ocenit tvůj, jistě velmi podařený, modul(ikdyž v důsledku je to něco jako lepší platební tlačítko).A to minimálně ve vztahu k této podmínce...viděl bych to tak okolo 5-10tisíc euro:-) vzhledem k dané podmínce na to jistě zákazníka(1xza 10 let) seženeš :-D A to se vyplatí.

Link to comment
Share on other sites

XM4N
Vtipnej, to tedy si.

Jenže vtip je v tom, že jsem si před časem myslel, že ČS stojí o rozšíření této platební možnosti. A díky tomu jsem získal i všechny technické propozice. Pak se jim to asi rozleželo v hlavách a chtějí to nabídnout jen úzkému okruhu držitelů platinových karet. Budiž, změna místa přistání za letu není příliš obvyklá, ale je to jejich letadlo.

Takže? Pro mně, díky změněným podmínkám, zbytečně ztracený čas s nulovou možností na návratnost. A opět čekám na nějakou podobně nadějnou nabídku. Banky, hlaste se mi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Je k dispozici nová verze modulu. Úpravy souvisí se změnou rozhraní pro platy. Přehled změn:

 

v1.0.1 (25. 3. 2011)

- Kompatibilní s verzí 1.4

 

v1.1.0 (12. 3. 2012)

- Úpravy související se změnou rozhraní PLATBA 24 na straně banky

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...