Jump to content
  • 0

Edycja Podstron


spirek123

Question

Witam mam duży problem edytuję stronę i nie wiem jak w Live edytować podstronę w prescie.

Wiem jak wszystko zmieniać w kategoriach itp w stronie głównej też lecz jak dostać się do czegoś w stylu live edytora podstron lub gdzie zamieszczone są pliki o podstronach by móc w nich dokonać jakiś edycji?

JAK EDYTOWAĆ INNĄ STRONĘ W PRESTASHOPIE ZMIENIAĆ W NIEJ JAK NP. W AP BUILDERZE TYLKO NIE W STRONIE GŁOWNEJ A W PODSTRONACH??? 

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

wersja presty: 1.6.1.6

szablon :  leo_emarket

podstrony dotyczace badań lub poprsotu gdy wchodze w stronie w kategorie i tam chcę dokonać edycji takich jak moge dokonywac w ap builderze w stronie głownej. Czy istnieje taki ap builder nie tylko dla strony głównej by móc np. zmienić wysokość między kafelkami dla jakieś kategorii czy jakieś nazwy.

Potrafię tylko edytować stronę główną a co z edycją podstron najelpiej tak jak jest ap builderze.

edycja dom.png

presta.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak samo jest problem z wyszukiwarką :( Gdy wpiszę coś np. alergie pokarmowe ładnie znajduje ale gdy szuka się po kategoriach przenosi nas do pustej strony do czasu aż nie naciśniemy na buttom z daną kategorią.

PROBLEMY Z WYSZUKIWARKĄ NIE DZIAŁA PO KATEGORIACH 

EDYCJA WYSZUKIWARKI.

problemy z wysukiwara.png

pasek.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...