Jump to content
  • 0

Po aktualizacji modułu problemy


Antos920n

Question

Witam, po aktualizacji modułu 'Integracja z Arena.pl', moduł przestał prawidłowo działać. Usunąłem moduł w panelu administracyjnym, próba instalacji i bum, nie działa zakładka moduły i usługi. Prawdopodobnie przyczyną było to że pobrałem wersje dla php71 a preste mam 1.6.1.6 php 5.6.33-1. Ponadto pierwsze co próbowałem zrobić to usunąć folder z modułem przez ftp ale wszystkie pliki są z takimi uprawnieniami że nie mogę tego zrobić. Macie jakiś pomysł? 

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Pomógł mi nasz administrator serwera. Udało się skasować, mam dostęp do zakładki moduły i usługi. Pojawił się kolejny problem. Podczas instalacji wyskakuje błąd
Następujące moduły mogą być zainstalowane niepoprawnie:

  • seigiarenapl :

Następnie odpalam konfigurację modułu to działa tylko jedna zakładka a pozostałe otwierają się z błędem:
Nie znaleziono kontrolera
Mam wrażenie jakby presta gdzieś trzymała śmieci po tych modułach, bo jak próbuje wyczyścić moduł to wyskakuje mi że "nie można zainstalować modułu" i "moduł jest już odinstalowany". Cache czyscilem chyba 3 razy juz.
EDIT:
Jak wrzucę ręcznie moduł na serwer to pokazuje się od razu jako zainstalowany, zresztą jak przez panel to tak samo. Jak klikam odinstaluj to komunikat że moduł się odinstalowal lecz widnieje normalnie jakby był zainstalowany i włączony.
Czy to normalne że prawie wszystko na serwerze jest z uprawnieniami 777? Nie ma to znaczenia co do tego modułu ale pewnie na bezpieczeństwo wpływa.

Edited by Antos920n (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam zainstalowany, lecz podczas instalacji wyskoczył błąd że niepoprawnie. W katalogu modułu brak folderu override.
EDIT:
Dodam że wcześniejsze problemy się rozwiązały, pozostała tylko kwestia tego ze nie instaluje się poprawnie i nie działają zakładki "mapowanie" i "synchronizacja" z błędem "nie znaleziono kontrolera". Później wrzuciłem ręcznie kontrolery z tego modułu do folderu controlers to nie wyświetla się poprzedni błąd tylko HTTP ERROR 500, następnie włączyłem tryb debugowania i pojawia się błąd: Fatal error: Class 'AdminArenaMap' not found in /var/www/global/classes/controller/Controller.php on line 134. 
Dla testów instalowałem inne moduły wszystko działa jak należy. 
Znaczące może być też to że po aktualizacji jak przestał mi działać to odinstalowałem moduł i przypadkiem próbowałem zainstalować niewłaściwą wersje bo dla php71 a preste mam php56.

Edited by Antos920n (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...