Jump to content

SSL ve Sanal Pos

Recommended Posts

Merhabalar,

İlk önce sormak istediğim web sitemize ssl eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim döküman vs bulamadım hosting firması mı yapıyor yoksa almam mı gerekiyor bunun ile ilgili detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Sanal Post için de sormak istediğim birşey var sanal post v3.0.2 diye iyonhost yayınladıgı bir modül var çevrim dışı modül diyor ben bunu banka ile bağlantı yapamaz mıyım ? yapmak istesem nasıl yapabilirim.

Mesela finans bankaya taksit yapabilmek diğerlerine tek çekim yaptırmak istiyorum. bunun ile ilgili modül vs artık ne olursa bana yardımcı olursanız sevinirim ücreti ney ise de belirtirseniz firma bildirecem.

Kullandığım prestashop version v3

Şimdiden teşekkür ederim .

s.a.
ssl ön koşul ancak ssl için sitenin olduğu hostingte sabit ip ye ihtiyarcın var . eğer ssl'i kendi hostinginginden almak istiyorsan. onlarla irtibada geç mutlaka yardımcı olurlar. yok eğer dışardan ssl almak istiyorsan kendi hostinginden sabit ip alıp bilgileri ssl aldığın yere bildirisen onlar kurulumu yaparlar.
son 5-6 aydır sanal poslar üzerine sürekli güncelleme yapılıyor.

benim yazdığım pos modülü ile açıklamalar burda.
http://www.prestasource.info/sanal-pos-modulu3d-secure-prestashop/

tabiki karar senindir.
kolay gelsin

SSL i bi domainden alsanda olur bence.. Bankaya sadece bir siteyi gösterirsin SSL li olarak gerisinde sıkıntı çıkarmaz tahnmimce

olurmu hiç ssl olmada pos çalışmaz 3d securede giden hash hesaplaması nasıl olacak . hem banka farkederse(ki hemen anlarlar farkı ditelerde kullnıldığını) birdaha öümür billah pos vermez.
pos işlerinde dikkatli olmazk gerekir.

grş..

• Create New...