Jump to content

Brak polskich znaków w wiadomości od klienta w panelu admina oraz mailu


Inkton

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem, że nie mam polskich znaków w dwóch miejscach, a przynajmniej na razie odkryłem 2 miejsca. Pierwsze to brak polskich znaków w zakładce obsługa klienta (tam są wiadomości od klientów pisane podczas składania zamówień). Drugie miejsce to mail który dostałem od po złożeniu testowego zamówienia. W tytule maila również nie miałem polskich znaków. W panelu obsługi klienta nie mam ó, zamiast tego mam ó. W mailu zaś, w tytule mam poprawnie ó ale mam problem z ł bo wygląda to tak "pĹ‚atność" i kto wie czy nie z innymi bo akurat te litery są użyte w mailu. Nie wiem czy łączyć te sprawy, bo mam problem w moim programie pocztowym z polskimi znakami jak klienci zgłaszają reklamację przez inną moją stronę, więc nie wiem właśnie czy to łączyć, ale z drugiej strony jak klienci zgłaszają reklamacje to w tytule mam polskie znaki a w treści nie mam więc to chyba nie można tego łączyć. 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź na różnych przeglądarkach. Tytuły i szablony maili są w plikach -może coś edytowałeś i źle zapisałeś? Sprawdź w innym programie aby mieć pewność, że maile są dobrze zakodowane, posprawdzaj nagłówki, źródła maili itp.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 17.04.2018 at 10:51 PM, Piotr K. said:

Sprawdź na różnych przeglądarkach. Tytuły i szablony maili są w plikach -może coś edytowałeś i źle zapisałeś? Sprawdź w innym programie aby mieć pewność, że maile są dobrze zakodowane, posprawdzaj nagłówki, źródła maili itp.

Nic to nie zmienia. Po zalogowaniu się do poczty bezpośrednio błąd jest ten sam. To kwestia kodowania raczej, tylko gdzie to zmienić?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...