Jump to content

Zákaznický servis - neodesílá e-mail


Recommended Posts

Zdravím,

mám problém se zasíláním e-mailu přes zákaznický servis - po vyplnění údajů ve formuláři a následnem potvrzen "ODESLAT" se stránka jen znovu načte, údaje zůstanou vyplněné a nic se neodešle.

Zkoušel jsem nastavit i jiné adresy (v kontaktech na zaměstnance) pro odesílání, ale dělá to u všech stejně. 

Když dávám testovat e-mailovou adresu v "Nástroje > E-maily" tak to proběhne v pořádku.

 

Zkoušel jsem zprovoznit a přidat do formuláře "contact-from.tpl" ochranu "reCaptcha", ale to mi skončilo chybou "500" tuším. Ještě jsem instaloval modul "eicaptcha" - nevím jestli mohl něco změnit. 

Tak jsem zpátky přehrál původní souboru "contact-from.tpl" abych zjístil jestli to funguje bez toho .. a zjistil jsme že ne. Bohužel jsem to po instalaci prestashopu nezkoušel takže nevím, jeslti to bylo funkční. Také jsem odstranil modul "eicaptcha".

 

Způsob odesílání e-mailů: Používáte PHP funkci mail().

Verze Prestashop 1.6.1.13

 

Poradíte kde hledat chybu?

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Buď někde v PrestaShopu email odeslat jde (zkusil by napřed udělat test na stránce Email) a pak je to interní problém nebo nejde a bude to spíš otázka pro admina serveru. Ten by měl vědět proč to nejde a měl by o tom i něco najít v logu serveru.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mám stejný problém ve verzi 1.6.1.18 odesílání mailů na stránce napište-nám nefunguje. Vše ostatní je OK, e-maily z administrace, stavy objednávek, test odesílání vše OK. Nainstalovat jsem čistou verzi 1.6.1.18 a problém je ihned po instalaci - zkoušeno na localhostu i hostingu u Wedosu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...