Jump to content

Blok s novinkami


Milan

Recommended Posts

v BO - Preferences - Products : mas ako nadstavene "Počet dní počas ktorých bude produkt označený ako "novinka" " ???
Pokial tam mas dajake obrovske cisielko, tak preto by si tam mohol mat tolko produktov v novinkach.

Moje nadstavenia :
Počet dní počas ktorých bude produkt označený ako "novinka": 20,
Predvolený spôsob triedenia: datum upravy produktu,
Predvolený smer triedenia: Zostupny

Link to comment
Share on other sites

v BO - Preferences - Products : mas ako nadstavene "Počet dní počas ktorých bude produkt označený ako "novinka" " ???
Pokial tam mas dajake obrovske cisielko, tak preto by si tam mohol mat tolko produktov v novinkach.

Moje nadstavenia :
Počet dní počas ktorých bude produkt označený ako "novinka": 20,
Predvolený spôsob triedenia: datum upravy produktu,
Predvolený smer triedenia: Zostupny


mam to nastaveny stejne...zkusil jsem to dle tebe...on je problem u me v tom, ze kdyz se klikne na tu posledni stranku, tak to napise : zadne nove zbozi....
Link to comment
Share on other sites

Ne...nikde jinde to nedela ale podle me to bude mit nejakou spojitost s tpl, pac jsem u tech novinek odstranoval obrazky, aby se mi to zobrazovalo bez nich, kdyz kouknes na tu hlavni stranku ...no a nejsis jsem umazl i neco na vic...

Link to comment
Share on other sites

ak mas zalohu povodneho tpl. tak ju nahod a postupne upravuj na tebou pouzivanu formu (inak ti neviem poradit)
Proste klasika , pokus omyl. Uz vela krat sa mi to osvedcilo, lebo nie vzdy som tunak na fore nasiel odpoved na moje otazky, tak totok bolo jedine vychodisko

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...