Jump to content
prestom-group

Poszukuję freelancera do dłuższej współpracy przy multistore

Recommended Posts

Dzień dobry,

Poszukuję osoby/firmy do współpracy przy stawianiu i utrzymaniu sklepu(-ów) opartych na Prestashop 1.6. Posiadam kilka działających już sklepów opartych o Prestashop i chciałbym je przenieść na jedną instancję Presty w trybie multistore. Dodatkowo chciałbym dodać jeszcze 1-2 sklepy. Docelowo planuje mieć około 5-10 sklepów dla tej jednej instancji Presty. Zależy mi na posiadaniu jednego panelu ze wspólnym magazynem synchronizowanym z bazą Subiekta (posiadam już moduł, który trzeba będzie podłączyć po instalacji). Sklepy mają działać dobrze na rynku polskim, dlatego wymagane będą moduły dla Przelewy24, Paczkomatów, Paczki w ruchu, integracji z ceneo (możliwe kilka innych jeszcze w przyszłości) - wszystkie te moduły działają w obecnie używanych sklepach. Interesuje mnie dłuższa współpraca obejmująca wsparcie po uruchomieniu. Wymagana jest dobra znajomość platformy Prestashop oraz doświadczenie przy wdrażaniu sklepów. Współpraca w 100% zdalna. Godziny pracy również bardzo elastyczne - zależy mi na efekcie, czas pracy dewelopera musi jedynie umożliwić swobodną komunikację w trakcie dnia na tygodniu (czyli odpada praca TYLKO wieczorami i w weekendy).

Wstępne wymagania:
* instalacja Prestashop na dedykowanym serwerze (w kontenerze Dockera). Instalację w kontenerze mogę przeprowadzić samodzielnie więc znajomość Dockera nie jest wymagana
* konfiguracja jako multistore, instalacja i konfiguracja modułów, etc (typowe prace administracyjne pozwalające uruchomić w pełni funkcjonalny i dobrze skonfigurowany sklep) w polskiej i angielskiej wersji (inne języki jak np niemiecki rowniez potencjalnie do rozwazenia, ale nie wymagane w tym momencie)
* instalacja i dostosowanie grafiki (głównie drobne poprawki w gotowym szablonie - praca z js/css/html. Szablon(-y) będzie dopiero zakupiony)
* migracja danych z instniejących sklepów - przeniesienie produktów, klientów i zamówień

Ponieważ interesuje mnie konfiguracja multistore, doświadczenie we wdrażaniu sklepów multistore będzie mile widziane.

Osoby/firmy chętne do współpracy bardzo proszę o kontakt mailowy: prestashop@prestom-group.pl

Pozdrawiam,
Krzysztof