Jump to content

Nejde nákupní košík


citanek

Recommended Posts

Dobrý,

mám problém,

chtěl jsem si nainstalovat modul PWA2, který by mě umožnil objednávku bez nutnosti registrace. Nainstaloval jsem ho pomocí administrace, po nainstalování, se mě teď nezobrazuje košík. Prostě místo obsahu košíku je bílá stránka... Nevímte čím to může být ? Díky

Link to comment
Share on other sites

Děkuji, hází to následující chybu:

Fatal error: Smarty error: [in /var/www/parfum-one.cz/htdocs/themes/prestashop/shopping-cart.tpl line 278]: [plugin] modifier 'secureReferrer' is not implemented (core.load_plugins.php, line 36) in /var/www/parfum-one.cz/htdocs/tools/smarty/Smarty.class.php on line 1095

Zkoušel jsem se nějak v tom vrtat, ale bez výsledně, jde ten modul nějak ručně odstranit ? Díval jsem se do složky Modules a vytvořilo to následující adresářovou strukturu Modules/PWA2/modules a Modules/PWA2/themes

Celou databázi jsem projel s vyhledávacím parametrem %PWA2% , ale žádný výsledek to nevyhodilo...

Link to comment
Share on other sites

To nebude mít s PWA2 nic společného. Ve verzi 1.3 je v souboru /config/smarty.config.inc.php na konci toto:

$smarty->register_modifier('truncate', 'smarty_modifier_truncate');
$smarty->register_modifier('secureReferrer', array('Tools', 'secureReferrer'));


Ty tam registraci secureReferrer nemáš, proto to hází chybu. Možná si ten konfigurační soubor vzal z verze 1.2.

Link to comment
Share on other sites

No já to tam mám. Moje následující poslední řádky v smarty.config.inc jsou:

$smarty->register_modifier('truncate', 'smarty_modifier_truncate');
$smarty->register_modifier('secureReferrer', array('Tools', 'secureReferrer'));

global $link;

$link = new Link();
$smarty->assign('link', $link);



Verzi 1.2 jsem nikdy nepoužil, začal jsem až na 1.3

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jj už jsem na to přišel, nahrál jsem verzi původní a s tím to jelo, jenže zase nejela faktura... Budu tam muset naprat nejaky veci ktery tam chybi v te starsi verzi, nebo opacne... Snad se zadari :)


Tak jak to dopadlo? Zadařilo se? ja mam totiz uplne ty same problemy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...