Jump to content

Správná diakritika v emailech a PDF (PrestaShop 1.3.2)


MajuJoe

Recommended Posts

Dobrý den, omlouvám se, že to sem znova tahám, ale nikde sem nemohl najít žádný správný návod jak zprovoznit diakritiku v emailech posílaných prestou (1.3.2) a v PDF fakturách. Spokojil bych se s tím, kdyby faktury byly bez diakritiky, ale hlavně ať jsou bez nerozpoznaných znaků. Prosím, o odkaz na návod nebo přímo o návod.
Prosím, neukamenujte mne za hloupý dotaz. ;-)

Děkuji mnohokrát.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

nainstaloval jsem čistou prestu 1.3.3 a z prestashop česky (prestashopcesky.cz) jsem nainstaloval češtinu, přidal kč měnu...dotud je to ok, z prestashopcesky jsem nainstaloval pdf 1.3.2 - bylo mi řečeno že by měli chodit i na 1.3.3.... no a pak už je jen bílo - takže pokud jste to někdo rozchodil...

Link to comment
Share on other sites

nainstaloval jsem čistou prestu 1.3.3 a z prestashop česky (prestashopcesky.cz) jsem nainstaloval češtinu, přidal kč měnu...dotud je to ok, z prestashopcesky jsem nainstaloval pdf 1.3.2 - bylo mi řečeno že by měli chodit i na 1.3.3.... no a pak už je jen bílo - takže pokud jste to někdo rozchodil...


No pokud si provnáš obsahy PDF.php veze 1.3.3 a verze 1.3.2.3 tak zjistíš, že je tam poměrně hodně úprav, takže prostým překopírovaním ti to fungovat nebude. Musel by ksi ty úpravy nejprve vykuchat z upravené 1.3.2 a vloži na odpovídající místa pro 1.3.3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...