Jump to content

[ANKETA] Kdo přešel na PrestaShop z jiného shopu?


tuk66

Recommended Posts

U prvního eshopu jsem přecházel ze zentcart, přechod docela bolestný, takže jsem pak začal odznovu. Import moc dobře nefunguje, takže nic moc (dokonce ani mezi eshopy na prestashop, kategorie, produkty, popisky, ceny atd. pohoda ale obrázky se mi nedaří).
Pokud hledáte plugin na vytvoření, myslím že o kvalitní plugin na import/export byl zájem, nebo už je?

Link to comment
Share on other sites

to mě napadlo taky, ale můj problém je v tom, že si prestu dokážu vybavit modulama, upravit design a velmi hrubý základ php, ale abych dělal takovéto zásahy na to opravdu nemám :) další problém je v tom, že by se musel předělat i panavis, protože exportuje jen XML feed pro servery jako zbozi.cz takze jsou tam jen nazev, popis, obrazek, cena a url...nic vic :/ a to by se rovnou mohl predelat aby exportoval do CSV :) asi nezbyva nez to predelat rucne, to by mi tak nevadilo, ale kdyz je ke kazdemu produktu 5-20 obrazku, tak ten nedoresenej upload po jednom obrazku celkem zpomaluje a obtezuje...nasel jsem plugin multiple upload, ale nefunguje...pri poklepani na select images se nic neděje :(

Link to comment
Share on other sites

tak upravit export v panavisu, aby si dostal export v csv misto xml neni az tak slozite. prevadel jsem nekolik eshopu timhle smerem. navic "db" panavisu je v podstate taky csv, akorat to ma misto stredniku znaku dolaru. v minulosti jsem to ale delal tak, ze jsem si overil poradi atributu v souborech s daty panavisu, tohle narval do temp tabulek a pak jsem si sql souborem vytahnul udaje, ktere jsem potreboval pro import do presty. panavis vychazi ve svem zakladu z quickcartu a na jejich webu je rozepsana struktura souboru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...