Jump to content

[VYŘEŠENO] Při úpravě PDF faktury spadne celý eshop


lidstrom18

Recommended Posts

Ahoj, když chci upravit PDF tak, aby mi šla diakritika (dělám to podle návodu zde z fóra i z webtrhu) , tak mi spadne celý eshop, potom když tam opět nahraju zpět původní soubor tools.php, tak to funguje opět.
Nevíte někdo jak docílit, aby mi šel eshop, ale i diakritika?

Díky

Používám verzi 1.3.1

Link to comment
Share on other sites

no tato chyba se nejcasteji vyskytuje v pripade chybneho .httaccess, ale predpokladam, ze na ten si nesahal.
chybu souboru pdf.php a nahraneho fontu bych taky vyloucil. Problem bude nejspis v souboru Tools.php. Jake zmeny si v tomhle souboru udelal? prosim konkretne (popis to co je v navodu je nedostatecny). Nejlip udelas jak si oba soubory porovnas treba v total commanderu a sem hodis ty rozdily.

Link to comment
Share on other sites

no tak to je jasne, ze to nepojede, jak pouzivas upravenou verzi tools.php z verze 1.2 pro verzi 1.3.
docela zasadnim problemem je podle me absence funkci getHttpHost, getServerName, secureRefferer. Nejlip upravit tools.php pro verzi 1.3 tak aby fungoval s podporou PDF.
Dalsi problem je soubory, ktere si tu nahral jsou v kodovani kamenickych. Jaky editor pouzivas? urcite doporucuju PsPad a prevest kodovani do UTF-8.

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za odkaz, ale můj problém to nevyřešilo, nyní jsou faktury mnohem lepší potom, co jsem to změnil z odkazu, ale když chci zobrazit fakturu, tak se mi zobarzí bílá obrazovka s touto hláškou: FPDF error: Could not include font definition file

Děkuji za rady

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...