Jump to content
  • 0

Ceny, wysłki, tlumaczenia


Numenos

Question

Witam,

Mam delikatne problemy z Prestą. Wersja 1.7.3.0 PHP: 7.0.27

„Please specify your order reference in the bankwire description” - szablon bankwire wysyłany do klienta zawiera takie zdanie do danych do przelewu. Tłumaczenie modułu jest poprawnie ustawione. W grywałem wersję modułu 1.7.2.2 (http://forge.prestashop.com/browse/BOOM-5139?focusedCommentId=165749&page=com.atlassian.jira.plugin.system.issuetabpanels%3Acomment-tabpanel#comment-165749 lecz problem nadal występuje.


Cena dostawy podawana jako cena netto w szczegółach zamówienia na koncie klienta – W podsumowaniu jest ok, ale po podsumowaniu pojawia się dodatkowe pole i tam jest już cena netto –  chcę aby była cena brutto.

Brak wysyłania maila do klienta i sprzedawcy po złożeniu zamówienia i po zmianie statusu na „Oczekiwanie na płatność przelewem” pomimo zaznaczonej opcji wysyłania maila w „Statusie”. Przy zmianie statusu na „Płatność zaakceptowana” lub „Anulowane” wiadomość jest wysyłana.

Szybki podgląd produktu nie wyświetla dodatkowych personalizacji i nie pozwala dodać do koszyka produktu, który taką personalizację posiada. Czy można ew. wyłączyć szybki podgląd .?

Moduł „CSS – Magician” zachowuje zmiany w szablonie tylko na komputerze na którym wprowadzane są te zmiany. Nie widać ich na innych komputerach.
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...