Jump to content

hromadna zmena cen


foojack

Recommended Posts

potreboval bych v administraci delat hromadne zmeny cen vsech vyrobku stylem ze zadam např. castku nebo procento o ktere zmenim vsechny ceny produktu v kategorii.

nasel sem zatim jen AdminPriceFixing ale tam to nejde stylem jakym potrebuju..
nevite nekdo o necem ?

Link to comment
Share on other sites

Mám rozdělaný modul na hromadnou úpravu produktů, včetně cen. Myšlenka je jednoduchá. Co nejlépe vybrat zboží (podobně jako u PDF rozšíření - výběr kategorií vč. podkategorií v kombinaci s filtry + řazení sloupců). Navolit sloupce, se kterými chci pracovat a zobrazit je do stránkovaného formuláře. V něm si změním údaje pro více produktů najednou. U cen mám kalkulačky na sloupcích (+- Kč, +-%). Měněné ceny budou zvýrazněny a bude možné volitelně zobrazit aktuální hodnoty a nové.

Ono se to to dá udělat i přes CSV export a vestavěný import. Ale s tím mám vždy "psychický" problémy. Není totiž zaručeno, že se vše povede jak má a že se nestane nějaký průšvih. Následná kontrola dat taky není moc příjemná. Mrazivého pocitu, že se po importu objeví chyby, se těžko dá zbavit. Zvlášť když je produktů víc než několik set. Varianta přes formulář s kontrolou starých a nových dat je příjemnější a jistější.

Nebude zadarmo, ale zato to nebude takový peklo jako http://www.prestashop.com/forums/viewthread/14679.

Ještě není hotovo. Kdyby měl někdo nějaké nápady na vylepšení, pište.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...