Jump to content

Vážené zboží


jval

Recommended Posts

Zdravím, zákaznít po mě chce v prestashopu následující:

Prodává vážené zboží a tak chce aby u zboží byla základní jednotka gram a aby bylo možné objednávat vážené balíčky v určených váhách, čili:

Bode zobrazeno zboží, bude daná cena za 1g a uživatel z roletky vybere váhu kterou požaduje a dle výběru se upraví cena.
Je tohle možné udělat?? Poraďte prosím nějaký postup. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, zákaznít po mě chce v prestashopu následující:

Prodává vážené zboží a tak chce aby u zboží byla základní jednotka gram a aby bylo možné objednávat vážené balíčky v určených váhách, čili:

Bode zobrazeno zboží, bude daná cena za 1g a uživatel z roletky vybere váhu kterou požaduje a dle výběru se upraví cena.
Je tohle možné udělat?? Poraďte prosím nějaký postup. Děkuji


ja bych to udelal asi tak ,ze cena produktu = cena za 1 gram.
a pak v prekladu bych jednotky "ks" prejmenoval na gramy.
Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se za blbej dotaz, ale než jsem zde dostal odpověď, tak jsem na to již přišel, ale už jsem to sem nestihl napsat.

Každopádně mě zarazilo, jak dokážete člověka odsoudit jako lamu a přitom ho vůbec neznají. Nedělám shopy na zakázku, nemám ani živnost a tento shop nasazuju pro kamaráda. Samozřejmě vím, že jsou v prestě atributy a kombinace, ale nejprve mi nějak nemohlo sepnout jak to skloubit aby to bylo jak potřebuju. Možná už mi to nemyslí. Pak jsem na to ale přišel a tím pádem byl můj dotaz zde opravdu trochu zbytečný a vím jaké to je odpovídat na stále stejné dotazy dokola, protože to samé dělám u jednoho free RS systému v kterém se celkem vyznám.

Každopádně děkuji za odpovědi a nic ve zlém.

Link to comment
Share on other sites

Jasně, takže někomu kdo to dělá za peníze bys neporadil a tomu kdo to dělá pro kamaráda ano??? Trochu zvláštní přístup, ale aspoň vím, jak se přístě mám ptát :lol:

Pro mě není problém se pohrabat v kódu viz. třeba ZDE, ale nechtěl jsem se hrabat v kódu dokud jsem neověřil, že to jde i bez zásahu do kódu (kvuli aktualizacím) a jak jsem psal, tak asi z prepracovani mi to hned nesecvaklo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...