Jump to content

[MODUL] Otáčející se reklama ZDARMA


tuk66

Recommended Posts

Zdravím všechny,

 

nachystal jsem nový modul M4 Otáčející se reklama, která zobrazuje v bloku reklamní obrázek a po určitém čase se vertikálně nebo horizontálně překlopí. Dá se zvlášť nastavit čas prvního překlopení a čas následujících.

 

Smyslem takové reklamy je upoutání pozornosti neočekávaným pohybem na stránce. Čas druhého a dalších překlopení lze proto nastavit zvlášť (a měl by být o dost delší), aby pohyb příliš neobtěžoval. Hodí se výborně pro upozornění na novinky v nabídce.

 

Zajímají mně praktické zkušenosti. Napište, co by se dalo vylepšit nebo jestli to není příliš invazivní způsob reklamy.

 

Ke stažení na http://www.presta-ad...e-reklama.html.

ZDARMA

31358_KxmCEc8CfImIqsoumb0z_t

31359_gkBWm3kTrHcppdQ844U9_t

Edited by tuk66 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Styl je úplně odlišný pro horizontální a vertikální otáčení. Proto není v externím souboru. Nefunkčnost to nemůže ovlivnit. Asi to bude prohlížečem. Testoval jsem to ve všech možných od IE6, přes Safari, Chrome, Opera, QtWeb po Firefox v Prestě 1.3.1 (jinými slovy jQuery, které vše zařizuje je ve verzi 1.2.6).

Link to comment
Share on other sites

Modul jsem upravil. Nyní projde XHTML validátorem. Styl je v hlavičce stránky.

Na okraj. Pokud je na stránce nějaká chyba Javascriptu, tak otáčení nefunguje (protože ho dělá skript). Dá se toho využít k otestování chyb Javascriptu na stránce :gulp: (to je ale divnej nápad, co?!)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Vypadate jako zkuseny uzivatel, mohl bych Vás poprosit o radu?
Zhruba posledni mesic jsme zaznamenaly rapidni pokles prodeje zbozi, konkretne videotelefonů provedl jsem kontrolu zadanim klicoveho slova VIDEOTELEFON na zbozi.cz a zjistil jsem ze se jeden nachazi na 3. strane a na 4. strane druhy a zbytek videotelefonu se nekam vytratil, skoncil jsem u hledani na asi 12. strance, kam stejne nikdo nezavita, kdyz neco hleda.
Pred tim jsme se zobrazovali na 1. strance maximalne na 2. strance a byly tam vsechny. Mame placenou sluzbu zbozi standart (prokliky).
Volal jsem na seznam a tam mi nedokazali rict kde je chyba. Rikali ze je divne ze se zobrazujeme az na treti a to vubec nemluvim o tom ze tam neni vse.
Nevite jak toto vyresit?
Dekuji za pripadnou pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...

Zdravím tě,

 

stáhl jsem si tvůj modul reklamy, vše funguje OK.

 

Mám dotaz, snažím se přidat stejný modul pod č.2 vše ok až na to že se obrázek neotáčí.

 

Neměl bys nějakou radu?

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

modul má název m4flipad a další jsem přejmenoval na m4flipad2 a v tpl i v php jsem upravil dle názvů m4flipad.php a m4flipad2.php atd.

 

Modul m4flipad funguje a otáčí se ale m4flipad2 se neotáčí, můžu poslat emailem kod

 

Prohlížeč je mozilla tak i chrome a presta 1.5.6.1

Edited by Renek (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...