Jump to content

Rozdílné měny v BO a FO


levvout

Recommended Posts

Prosím o radu. Potřebuji v BO zadávat pevnou cenu zboží v Kč a v shopu aby se to zobrazovalo v Eurech. Každý den budu v BO zadávat kurz eura, takže cena zboží v eurech se bude stále měnit. Cenu v shopu potřebuji defaultně v eurech, bez toho, že by zákazník musel přepnout měnu (v xml feedu pro srovnávače cen potřebuji také eura). Stejný dotaz je na foru v angličtině, zatím bez odpovědi: http://www.prestashop.com/forums/viewthread/69488/general_discussion/diferrent_currencies_bo_and_fo . Díky za radu.
Verze presty 1.3.1

Link to comment
Share on other sites

Pevná cena může být jen jedna. Takže Kč. V této měně si nastavíš ceny v BO. Celkem musí existovat měny dvě - Kč a Eura. A pak jde o to poladit blok, který přepíná měny, aby zapomněl na to, že vůbec nějaká koruna existuje. Bude zobrazovat jen Eura anebo možná nebude zobrazovat vůbec nic, ale Eura budou vždy jediná měna ve FO.

Link to comment
Share on other sites

Díky za reakci.Takže problém "Cenu v shopu potřebuji defaultně v eurech, bez toho, že by zákazník musel přepnout měnu" se mi zdá se podařilo vyřešit modulem locationdetection.tar.gz. Pevnou cenu v BO mám Kč a v tomto modulu mám zapnuto pro CZ Eura. Ale bohužel nevím, jak upravit ten feed pro vyhledávače. Tam mi to hází Kč. Nejsem programátor, takže nevím, kde co upravit. Nevíte někdo jak na to?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...