Jump to content
HolyHemp

Dodanie kodu wywołującego pop-up

Recommended Posts

Cześć,

chciałbym wstawić wyskakujący pop-up na stronę sklepu, który jest spięty z autoresponderem i szukam pomocy :).

Kod próbowałem wkleić do footer.tpl (przed znacznikami </body> i </footer>) i do pliku header.tpl (przed znacznikiem </header>) i za każdym razem po podmianie plików miałem: "http error 500" i strona się nie ładowała.

Kod został wygenerowany we FreshMailu:

<div id="fm-pu-container" style="position: fixed;width: 100%;height: 100%;background: rgba(255,255,255,1);
left: 0;top: 0;z-index: 999999;display: none;align-items: center;">
<script>var container = document.getElementById('fm-pu-container'); 
function hide(){container.style.display = 'none';}; 
var fmFCFr3wpo7n1sl=function(e){if(e.data.type == 'resize')
{ document.getElementById('fm-fc-f-r3wpo7n1sl').style.minHeight=e.data.size+'px'}
else if(e.data.type == 'hide'){hide();}else if(e.data.type == 'timeout')
{setTimeout(function(){document.getElementById('fm-pu-container').style.display = 'flex';}, 
e.data.time * 1000 );[spam-filter];window.addEventListener?addEventListener('message',fmFCFr3wpo7n1sl,!1):attachEvent('onmessage',fmFCFr3wpo7n1sl);
container.addEventListener("click", hide);</script><iframe id="fm-fc-f-r3wpo7n1sl" src="https://forms.freshmail.io/f/pxfhdt6pom/r3wpo7n1sl/index.html"
 frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0" width="100%" style="min-height: 626px"></iframe></div>

Podpowie ktoś, gdzie mogę wkleić ten kod, żeby zadziałało?  Lub zlecę to komuś :)

Presta 1.6.1.11

• Like 1

Hej. Przepraszam że odgrzeje kotlety:) Rozumiem że zintegrowałeś Freshmail z popupem gdzie użytkownik może się zapisac do newslettera i wyląduje w bazie mailingowej Freshmaila? 

Szukam modułu do tworzenia popupów z newsletterem, ale nie mogę znaleźć takiego który integrowałby się z Freshmailem. 

W wordpresie to dziecinnie proste na Preście już takie nie jest. Wszystkie moduły integrują się z Mailchimpem a ten jest tylko po Angielsku

W jaki sposób rozwiązałeś to u siebie?

Z góry dzięki za pomoc.