Jump to content

Prasau pagalbos


Pranciskus

Recommended Posts

Sveiki,
siandien pirma karta susiduriau su prestashop. Irasymas vyko sklandziai, esu dirbes su joomla. Isirasiau 1.3.2 versija. Susiradau patinkancia tema: http://kamel.kelkoul.free.fr/matrice/ Atsisiunciau ja, isikeliau per ftp. Aktyvavus sia tema gaunu balta langa ir nieko daugiau. Joomloj taip atsitinka, kai bandai naudoti zemesnes versijos tema, bet ten yra legacy pluginas. Gal yra koks budas isspresti mano problema? Si tema yra butent tokia, kokios ir noreciau. Lauksiu jusu pasiulymu. Iskart dekoju :)

Link to comment
Share on other sites

Na iš šitų paveikslėlių, tai tikrai sunku ką pasakyti, backofise paveiksliuko gali nerodyti, jei temos direktorijoje nėra preview.jpg failo.
Jei turite šitą temą, kažkur kur galėčiau parsisiųst ir pabandyt užsidėt, pabandyčiau pažiūrėti, kodėl neveikia.

Link to comment
Share on other sites

Na man rodo tą temą, tiesiog reikia ten dar nemažai modulių pozicijas patvarkyti, kad rodytų taip kaip turi būti.
Išarchyvavus temos archyvą, per ftp reikia susikelti modulius, kurie yra tam archyve ir juos įdiegti ir pagal hooks.jpg paveikslėlį sudėliot modulių pozicijas.
Darant pagal duotą instrukciją, turėtų veikt:

[1]. Unzip the file

[2]. Move the template file "themes/matrice" to "yourshop/themes"

[3]. Apply the template in the Back Office ">preferences >Appearance" apply matrice theme

[4]. Install the 3 module of the ZIP modules/"blocktopmenu" "blocklangcurr" "promotions"

[5]. check the "hooks.jpg" to see how to transplante the modules on the different blocks

Link to comment
Share on other sites

edit: zodziu, issiaiskinau, kame bedos. mano servas daznai sumala permission tas, tai suchmodinau kai ka ir dabar rodo, reiks dar daug pasikrapstyt, kad butu normaliai, nes bugu nemazai yra, digsta kategosrijos ir t.t.
aciu uz rupesti, manau klausimu dar turesiu :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...