Jump to content

Versiyon seçimi, 1.6 - 1.7

Recommended Posts

Merhaba,

Yeni bir prestashop kullanıcısıyım, önce 1.7 yi kurdum ancak forumlarda bazı araştırmalarım sonucu daha stabil olan 1.6 kullanmaya başladım. Çünkü 1.6 da daha fazla modül ve seçenek var gibi geldi, Hala aklıma takılan bazı konular var ileride zorunlu update gibi, forumlarda okuduklarım eski tarihli mesajlar genel olduğu için şuanki duruma göre bilgi almak istiyorum. 

Şuanda versiyon olarak hangisini kullanmak mantıklı, çünkü 1.6 kurduktan sonra 1-click uprgade seçeneği ile yükseltmeyi denedim acaba sorun yaşarmıyım diye, ama modülde güncelleme görünmüyor. 

Tekrar tekrar uğraşmamak adına, başlangıcı nasıl yapsam daha iyi olur. Sizce 1.6 mı yoksa 1.7 ile mi başlamalıyım. 

Teşekkürler.

Merhaba

Şu an için 1.6'dan sonra otomatik upgrade yok. Son durak. Devop team üzerinde çalışıyoruz diyordu en son. 

Ben her zaman en son versiyonu tavsiye ederim. Ayrıca stabil değil demek pek doğru olmaz. Version stabil olmadan önce son kullanıcılar için yayınlanmıyor zaten.

• 4 months later...
On 4/2/2018 at 4:00 PM, MahmutGulerce said:

Merhaba

Şu an için 1.6'dan sonra otomatik upgrade yok. Son durak. Devop team üzerinde çalışıyoruz diyordu en son. 

Ben her zaman en son versiyonu tavsiye ederim. Ayrıca stabil değil demek pek doğru olmaz. Version stabil olmadan önce son kullanıcılar için yayınlanmıyor zaten.

2 gundur basim catladi, nasil stabil kardesim bir turlu kuramadim. acemi degilim 20 yildir bu islerdeyim ayrica php koderim, bi sorunu duzeltince baskasi cikiyor gina geldi. son bi umut bugunde bekleyip suanda kurdugum opencart ile devam edecem artik, adminde bazi sayfalar acilmiyor, bir tek bende olamaz bu sorun.