Jump to content

Podkategorie u výrobců


cendaprnda

Recommended Posts

Mám dotaz zda je možné jinak než záashem do databáze jednoduše vytvořit v bloku Výrobci podkategorie - něco jsme našel na zahraničních forech, ale nic konkrétního.

Jedná se mi o to, že zboží dostávám již rozdělené a je tam např. jako výrobce uveden

Lego a podkategorie Lego City
Pokud bych to neřešil podkategoriema tak budu mít těch výrobců 400. Druhá možnost je vytvořit si převodní tabulku a výrobce v csv podle toho upravit, ale přece jen si říkám že by bylo příjemnější tohle nemuset obsolvovat.

Díky všem za podněty - často stačí jen nakopnout správným směrem a výsledek se dostav

Link to comment
Share on other sites

Existují výrobci a dodavatelé. Tím by se něco dalo řešit. Výrobci nemají své podkategorie. Já bych to řešil zjednodušením seznamu výrobců. Jednoduše výrobce je Lego. I za cenu, že to nebude úplně přesný.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,


Díky za tip

ono nejde ani tak opřesnost jako hlavně o to, že takto rozsegmentované dostávám podklady od dodavatele = prostě by to byla práce navíc, nicméně nakonec z toho vypadlo že i takto rozsekané to bude mít 150 položek a to díky rychlému scrolování není tak hrozné naopak se mě to celkem líbí.

Zdeněk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...