Jump to content

Admin fülek


feri

Recommended Posts

  • 1 month later...

Szerintem megoldható.. Kivágod azt a részt amit dump oltál az adatbázisból és megtaláltad, h hol a Marci, majd elmented belőle a megfelelő részt, és csinálsz egy saját query-t, ami először vagy törli a másik shopból a menüket és beimportálja a mostanit (kivágottat), vagy csinálsz egy queryt arra, hogy updateolod azokat a sorokat, ahol megtalálod vagy id vagy szó alapján a találatokat. Ezzel létre lehet hozni egy külön kis php fájlt, amit ha lefuttatsz "magyarosítja" a másik shop táblájában levő adatokat.. Remélem érthető voltam,

TheTester'

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Én is az adatbázisban írtam át, az admin füleken levőt. Ez még a kisebb meló volt számomra, de az értesítő emailek tárgyával szenvedtem sokat, míg meg nem leltem a fr és es nyelvűben a lang.php soraiban levő szükséges sorokat, amik persze hiányoznak a hu-ból.

Link to comment
Share on other sites

A welcome-t , az order confirmation-t és a new order-t kellett kiszenvednem.
Valamint az összegek után az áfával kiírást törölgettem ki, mert nekem így nem tettszett.
Egyébként még csak egy hete próbálkozok vele.
Van még mit bütykölni rajta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni.
Az admin tabsokat magyarítottam épp de elrontottam mert mindkét sort átírtam és az admin felület így már nem ismeri fel a menüpontokat és nem emlékszem mik voltak az alap beállítások.
Nagy segítség lenne ha valaki elküldené nekem a saját magyarosított afatbázisokat,vagy akár az alap angol admin tabs adatbázisokat.
Vagy ha valaki felteszi ide annak biztos sokan örülnének.

Üdv,
SzTibi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sziasztok!

Harmadik prestashopot telepítem, de valamit elfelejtettem???!!!
Egyszerűen nem működik az import fül, adminban.
Minden ugyanaz: szerver, prestashop verzió( 1.3.7.0)
Vagyis ugyanazon szolgáltatónál kettő működik, egy meg nem.
Már újratelepítéssel is próbálkoztam, és semmi....
Nem tudjátok mi lehet a probléma???

linkeltem képet...

43582_GdB5sISSTRGhChOjEm4e_t

Link to comment
Share on other sites

ilyen képet modulösszeakadáskor szoktam kapni.
Vagy ez a probléma, vagy nem másoltad fel rendesen a fájlokat FTP-n. Én megtenném még egyszer, ráfrissítéssel.

szerk.: ha újratelepítés is volt, akkor nézd meg hogy milyen modulokat raktál fel utoljára. Próbáld meg kikapcsolni őket.
talán még az általános: írási jogosultságokat is nézd meg.

Link to comment
Share on other sites

ilyen képet modulösszeakadáskor szoktam kapni.
Vagy ez a probléma, vagy nem másoltad fel rendesen a fájlokat FTP-n. Én megtenném még egyszer, ráfrissítéssel.

szerk.: ha újratelepítés is volt, akkor nézd meg hogy milyen modulokat raktál fel utoljára. Próbáld meg kikapcsolni őket.
talán még az általános: írási jogosultságokat is nézd meg.


Köszönöm a választ, közben rájöttem a bibire.
Gyökérkönyvtárba lett telepítve az egész cuccos, így az AdminImport.php fájlt kellett átirtom hozzá, hogy ne a ../ keressen, hanem csak /, így tökéletesen működik.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...