Jump to content

Pár dotazů prestashop


back1

Recommended Posts

Zdravím,
mám pár dotazů, četl jsem dost threadu a na většinu dotazů jsem odpovědi našel, ale na některé buď ne nebo to zcela správně nefungovalo tak se zeptám zde a kdyby se někdo moc nudil, může odpovědět.

1) Modul - Bankovní převod v0.4 , kde přesně se pak nastavuje číslo učtu, jelikož při vyřizování objednávky tam mám jen - Adresa bankovního účtu je: ___________ , v nastavení toho modulu mám jen Majitel účtu ,Detaily a Adresa banky.

2) Provedli jsme hodně pokusných objednávek a teď je problém, že je bordel jak s VS, tak id objednávky tak s id faktury apod, to samé i se zákazníkama, potřebuji všechno vymazat a začít vše jakoby od jedničky nějaká ráda ?

3) Při osobním převzetí zboží bych byl rád kdyby dále nebyla pak na výběr platba převodem na účet a na dobírku a bylo v platbě pouze platba na místě. Respektive kdybych přidal novou možnost tak se mi platba na místě objeví potom i o poslání poštou apod.

4) Většinu statistik jsem vypnul a v mám smarty.config.inc.php nastaveno
$smarty->caching = false;
$smarty->force_compile = false;
stále se mi zdá, ale že je eshop celkově nějak zpomalen.

Zde link na eshop: http://bit.ly/c8H38X


Předem děkuji za odpovědi.

Link to comment
Share on other sites

1) Detaily
2) Vyprázdni tabulky ps_customer, ps_customer_group, ps_address, ps_cart, ps_cart_product, ps_cart_discount, ps_orders, ps_order_history, ps_order_detail, ps_order_discount, ps_order_slip, ps_order_slip_detail, ps_order_return, ps_order_return_detail a v administraci u Faktur a Dodacích listů si nastav číslo dalších dokladů. Na závěr bych nastavil autoincrement u objednávek na 1: ALTER TABLE ps_orders AUTO_INCREMENT = 1
3) ?
4) Mně šlape dobře

Link to comment
Share on other sites

1) Promiň že se tam ptám, ale detaily kde ? co ? respektive pořád to nemůžu najít
2) díky tohle chápu
3) Řeknu to laicky - dokončuji objednávku jako zákazník a kliknu vyzvednout ve skladu a poté na mě vyskočí zaplatit převodem na účet nebo dobírkou, což je samozřejmě blbost převodem na účet nebo dobírkou má být pouze při odeslání balíku poštou nebo ppl.
4) opravdu, divné, mě vždy minutu trvá než se na web připojím a poté už to šlape také dobře

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...