Jump to content
  • 0

Integracja z Comarch Optima


nygus-sklep

Question

Dzień dobry, mam problem odnośnie integracji mojej Prasty z Comarch Optima a dokładnie:
Stworzona oferta produktu przez API tworzy się i przekazuje dane ale oferta nie jest widoczna w zakładce produkty. Dopiero kiedy ręcznie edytujemy link poprzednio utworzonego produktu (zmiana id na 1 wyżej) pokazuje się karta produktu i wtedy dopiero możemy go zapisać i pojawia się na liście. Proszę o pomoc
 

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Po 1 czym integrujesz sklep.

Po 2 jakie wersje presty i optimy

Po 3 opisz dokładnie co i gdzie robisz. Nikt nie jest jasnowidzem wiedzącym co i gdzie konkretnie robisz. Więc informacja "stworzona oferta produktu przez API" nic nie mówi, bo nie wiemy czy tworzy ją w optimie, czy w preście.

Nie da się pomóc nie wiedząc z czego korzystasz.

Ja do konfiguracji presta > optima używam wtyczki ifirmes i działa ona świetnie o ile jest poprawnie skonfigurowana.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zgłoś to do producenta wtyczki. Osobiście wolę baselinkera (ma świetny support). xSale nie znam na tyle by Ci coś więcej poradzić, ale skoro masz taki błąd to w pierwszej kolejności powinieneś zgłosić się do twórcy wtyczki. Za taką kasę masz prawo wymagać 100% działającej wtyczki, a nie jakiegoś badziewia.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, 
ponawiam prośbę o pomoc z tym problemem.  Wyżej wspominałem że kiedy zrobię ofertę w xSale nie przesyłają mi się do Presty.  Kontaktowałem się z twórcą wtyczki i powiedzieli mi że po ich stronie nie ma żadnych błędów bo produkty wysyłają się i błąd musi być po stronie presty

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam, ponownie zwracam się z prośbą o pomoc w tym temacie.  Kontaktowałem się z producentem wtyczki i twierdzi że jest błąd po stronie Presty. 
Jest to duży problem ponieważ nawet jak zmienię cenę produktu w ERP to po jakimś czasie znikają te produkty w zakładce Katalog -> Produkty.   Dopiero jak zmienię w linku ID na taki jak miał ten produkt to otwiera mi się karta tego produktu i mogę go zapisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 8/16/2018 at 9:35 AM, nygus-sklep said:

Witam, ponownie zwracam się z prośbą o pomoc w tym temacie.  Kontaktowałem się z producentem wtyczki i twierdzi że jest błąd po stronie Presty. 
Jest to duży problem ponieważ nawet jak zmienię cenę produktu w ERP to po jakimś czasie znikają te produkty w zakładce Katalog -> Produkty.   Dopiero jak zmienię w linku ID na taki jak miał ten produkt to otwiera mi się karta tego produktu i mogę go zapisać.

Witam

I jak się zakończył temat. Szukam sprawdzonego i oferującego jak najwięcej możliwości  integratora Optima <=> Prestashop

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...