Jump to content

Brak możliwości włączenia debug


MaciekB

Recommended Posts

Witam

 

(Presta 1.7.2.2.)

od kilku dni mam problem z zapleczem. Nie mogę wejść w zakładkę "obsługa klienta". Najpierw długo ładuje potem komunikat

Could not connect to server

Overview:

Could not connect to sgsklep.com

Details:

Peer suddenly disconnected

Options:

Click to return to the previous page:

Make sure the URL is correct, then try to reload the page.
Forcepoint Logo

Problem pojawił się przy module allegro i przeładowaniem szablonu.

Po włączeniu debug, na zapleczu jest b. długi komunikat. nagłówek poniżej.

 

ContextErrorException in ClassCollectionLoader.php line 85: Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/user/domains/StaraDomena/public_html/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/EventDispatcher/EventSubscriberInterface.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/user/domains/NowaDomena/public_html:/tmp:/usr/local/share/pear:/dev)

 

Nie wiem czemu w nagłówku i w treści tego komunikatu pojawia się odniesienie do pliku w starej domenie. Wydaje mi się, że sklep przeniesiony poprawnie na nową domenę.

Problem z wyszukiwaniem produktów na stronie. Podmieniłem plik z P1.6 było ok. Teraz znów zaczyna wariować wyszykowanie.

HELP

Link to comment
Share on other sites

Przeniesiono plik httaccess, czy został on wygenerowany na nowo ?

 

Jeśli błąd pojawił się nagle bez grzebania w sklepie to może doszło do zmian na serwerze. Zapytaj admina, czy coś było zmieniane.

Warto by było też podać nazwę hostingu z jakiego korzystasz. Daje to wtedy jakieś pojęcie o konfiguracji danego typu konta, na jakim masz obecnie stronę postawioną.

Edited by () Maciej () (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...